2737
2734
عنوان

کیا تردمیل دارن؟

125 بازدید | 14 پست

من با سرعت ۵ مایل یه ساعت تند راه رفتم چقدر کالری سوزوندم؟

پ ن:تردمیلم کالری شمار نداره.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین یه چی بگم گلم هیچوقت تو دور تند نرو آهسته بهتره بیشتر کالری میسوزونی مربیمون میگفت بهتره آهسته برید اما بیشتر

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین یه چی بگم گلم هیچوقت تو دور تند نرو آهسته بهتره بیشتر کالری میسوزونی مربیمون میگفت بهتره آهسته ...

اخه امروز ناهار آبگوشت خورده بودم میخاستم بسوزونم😂

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اخه امروز ناهار آبگوشت خورده بودم میخاستم بسوزونم😂

جوعن عزیزم خب زمانشو بیشتر کن

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2738
قد و وزنت چنده 

قد:۱۶۸

وزنم الان کمتر شده ولی هنوز اضافه وزن دارم:حدودا ۷۳ کیلو ام

من ده دیقه با سرعت ۶ مایل میرفتم ۷۰ تا میسوزوند

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
من ده دیقه با سرعت ۶ مایل میرفتم ۷۰ تا میسوزوند

ببین من ریاضیم ضعیفه خخخ.حساب کن یه ساعت با سرعت ۵ چقدر می سوزونه

قد:۱۶۸ وزنم الان کمتر شده ولی هنوز اضافه وزن دارم:حدودا ۷۳ کیلو ام

روزی ۴۵دقیقه تا۱ ساعت  با سرعت۴ونیم تا ۵کیلومتری پیاده روی کن 

یه خورده هم نون و برنج رو کم کن تا عید ۵کیلو بیشتر کم میکنی ولی اگه رژیم حرفه ای بگیری ۸کیلو کم میکنی 

ببین من ریاضیم ضعیفه خخخ.حساب کن یه ساعت با سرعت ۵ چقدر می سوزونه

۳۶۰ تا سوزوندی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706