2733
2734

دوستانی که ازدواج کردن و تجربه دارن بیان بگن به ما که تازه داریم ازدواج می کنیم..

مثلا به یه نفر مثل من که صبور نیست و هرحرکت مادرشوهر رو به منظور برداشت میکنم.و فکر می کنم دخالته. وشوهرموناراحت می کنم.

با خونواده شوهر اصلا قاطی نشو 

دعواهاتون بین خودتون بمونه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

نسبت به همه چی بی تفاوت باش اهمیت نده به این عنچوچک بازیا

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب 

من دقیقا خواستم راجع به این موضوع که خودت اخرش پرسبدی بهت بگم

خیلی سعی کن مدام‌به شوهرت غر خانوادشو نزنی تجربه سنگینی دارم راجع به این قضیه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

با خانواده شوهر فقط دوری و دوستی

نباید صمیمی بشی و نباید بی احترامی کنی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

منم اوایل عین تو بودم عزیزم انقد حرص می خوردم  چرا اون اینو گفت چرا فلانی این کارو کرد ولی آخرش خودم داغون شدم الان دکتر بهم آرامبخش داده مشکلات عصبی معده پیدا کردم فقط صبور باش و بخشنده چون تنها کسی که زجر خواهد کشید خودتی باور کن اینو جدی دارم میگم بیخیال اونا مواظب خودت باش عزیزم 

اگر مادرشوهرت چیزی بهت میگه که واقعا مطمئنی منطوری داشته خودت محترمانه و با ادب باهاش راجع بهش حرف بزن

اگرم مطمئن نیستی که منظور داره یه گوشت در باشه یکی دروازه

گفتنش به شوهرت هیچ فایده ای که نداره بعدا مشکل ساز هم میشه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

درس مهم: هیچ وقت فکر نکن ازدواج اتفاق مهمیه و تمام زندکیت باید تحت الشعاع قرار بده.‌یه مرحله ای از زندکیه. با جذابیت ها و سختی های خودش. نه همه زندگی. همه دنیات با شوهر کردن گره نزن. و البته با مادرشوهر و این خاله زنک بازیا. زندکی خیلی سخته.‌هیچ وقت اسون نبوده. ک حالا باشه. فک نکن قراره بعد از ازدواج یهو همه چی گل و بلبل شه.‌هیچ مشکلی نباسه. وگرنه شوکه میشی. شوهر هم غول چراغ جادو نیس. یه ادنه مثل تو. با همخ ضعف هاش و قوت هاش. پسر عزیز مامانش ک مثل تو شاید لای پر قو بزرگ شده و یهو مسیولیت زن و زندکی افتاده دوشش. مثل خودت. و درس اخر: هیچ وقت اختلاف ها تمومی نداره. فقط عادت میکنی. ب قول علیمردانی اسمش روشه: جنس مخالف. قرار نیس ک موافق باشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706