2726

تو اطرافیانتون دیدین کسی پول نداشته برای دخترش جهیزیه بخره بیان بگین آیا ازدواج کردن ؟ اگر آره چه جوری جهیزیه خریدن؟

دوست عزیزی که داری امضامو میخونی میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی؟دعا کن خدا مشکلاتمو حل کنه ،جوری خوشبخت بشم که هر کسی که با حرفاش  و رفتارش عذابم داد سخت پشیمون بشه، فقط همین 😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جاری من✋ پدرشوهرم همه وسایل رو خرید . الان انگار خونه خودشونه اینقدر فضولی میکنن ک نگو جاریم هم نمی ...

چه پدرشوهر خوبی.ولی کاش منت نمیزاشت

دوست عزیزی که داری امضامو میخونی میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی؟دعا کن خدا مشکلاتمو حل کنه ،جوری خوشبخت بشم که هر کسی که با حرفاش  و رفتارش عذابم داد سخت پشیمون بشه، فقط همین 😔😔😔
2728

بستگی به محل وشهری که زندگی می کنید دارید یه آشناهای ما هم وضعشون خیلی داغون بود همه مونده بودن چظوری جهزیه اش جور میشه ولی پولدارای فامیل و محلشون جمع شدن تیکه سنگین جهاز رو خریدن بقیه هم کادو اینا داند جور شد

ا

من

بابام پول نداشت

چک داد

خودم وام گرفتم

فقط چیزای واجب خریدم 

چیزیم هیچوقت کمبود حس نکردم کم کم خودم چرخ خیاطی و ی چیزایی ک نخریده بودم خریدم 

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
آره.خودم.در حد ضروریات وسایل خریدم.نتونتم کامل جهیزیه ببرم.تلویزیون رو پدرشوهرم خرید.چن تا دیگه وسای ...

بازم تونستین همونو بخرین من منظورم اینه وضع مالی خانواده صفر باشه 

بستگی به محل وشهری که زندگی می کنید دارید یه آشناهای ما هم وضعشون خیلی داغون بود همه مونده بودن چظور ...

خدا خیرشون بده

چه پدرشوهر خوبی.ولی کاش منت نمیزاشت

اینقدر منت میذاره ک نگو 

هروقت میرن خونشون خودشون با مادرشوهرم بلند میشن وسایل خونه رو جابه جا میکنن بدون اینکه از جاریم نظر بخوان 

یا همین جوری بلند میشن میرن تو کمد وکابینتا