2703
2553
عنوان

گم کردن طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 73 پست
پارسال رفتم عروسی کلشونو دستم کردم بعدشم حامله شدم و دیگه تا یه سال طرفشون نرفتم احتمال میدم تو عرو ...

اگه توی عروسی افتاده بود باید متوجه میشدی اما من احتمال میدم از اشناهاتون توی خونه برداشته باشه 

به هر حال فکرش کن باز خوبه همه طلاهاتو نبردن جاشو عوض کن بزار جای بهتری 

میگن چشام سگ داره   
چ ربطی داره، شما ک دلت نمیخواد راهنمایی یا تبادل نظر کنی وارد اینجور تاپیکا نشو دنبال همون موضوعات خ ...

منم نظر مو گفتم نمیتونی تحمل کنی نظر دیگران رو چرا عصبانی میشی اتفاقا خیلی هم ربط داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم .... اصلا یادم نمیاد انگار آلزایمر گرفتم

من یه بار زنجیر طلام رو گم کردم بعد ۱روزکه میخواستم باشوهرم س.    ک کنیم لباسم روکه در اوردم توسوتینم گیر کرده بود پیداشده به شوهرم گفتم کاش زودترپیشنهادمیدادی😂😂😂

2720
اگه توی عروسی افتاده بود باید متوجه میشدی اما من احتمال میدم از اشناهاتون توی خونه برداشته باشه  ...

طلاهام جای امنی هس

کسی به عقلش نمیرسه 

اگرم میخواس برداره چرا یکیشو برد؟

تازه من اون رو تکی  هیچ وقت ننداختم که بگم تنها گم شده اصن مخم هنگِ هنوز

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خونه رو گشتم نبود ب راننده سرویسمم زنگ زدم گفت خانوم من بعد شما سه تا سرویس بردم آوردم😭😭😭

منم یه رینگ ساده دارم که سر کار دستم میکنم ۲ روز پیش داشتم از سر کار میاومدم دراوردم گذاشتم توی کیفم دستمو شستم و با همکارا خداحافظی کردم اومدم خونه الان هرچی کیفمو میگردم نیست خیلی ناراحتم واسه من احتمالا از توی کیف افتاده چون همیشه در کیفام بازه 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزیزم حلقت مگه برادستت بزرگ بوده_یا خونه انداختی یااگه نمازمیخونی موقع وضو جایی درآوردی گذاشتی_احتمال زیاد توخونته قشنگ بگرد

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2714
خیلی حس بدیه مخصوصا مال من حلقه ازدواجم بود

آرهذعزیزم حالا انشالله که پیدا میشه حتما خودت از دستت در اوردی دیگه فکر کنی یادت میاد آیت الکرسی آیتالکرسیبخون صلاوات بفرست مال منم حلقه ازدواجم یه بار شوهرم گذاشت جایی یلدش نبد بعد یک ماه تو کشوش داخل یه جعبه تیغ پیداش کردیم !!! 

من گوشوارم تو تهران گم شد برای کاری رفته بدیم اونجا شهر خودم نبود که بتونم بگرم مال تو انشالله پیدا میشه..

من که میگم تو همون شرکته افتاده زیر وسیله ایی چیزی رفته حتنا شما چشمتون بهش نخورده ...

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍
طلاهام جای امنی هس کسی به عقلش نمیرسه  اگرم میخواس برداره چرا یکیشو برد؟ تازه من اون رو تکی ...

یکی برداشته چون نمی‌خواسته خیلی بهت فشار بیاد 🙄ولی باز من فکر نمی‌کنم توی عروسی گم کرده باشی 

میگن چشام سگ داره   
عزیزم حلقت مگه برادستت بزرگ بوده_یا خونه انداختی یااگه نمازمیخونی موقع وضو جایی درآوردی گذاشتی_احتما ...

یکم گشاد بود ولی ن اونجوری ک بخواد راحت بیفته، خداکنه خونه باشه ولی هر جاروهم میگردم پیداش نمیکنم

شما که نمیتونی نظر دیگران رو تحمل کنی اینجا تایپیک نزن همچین میگی طلام گم شده انگار همه باید بسیج بش ...

چقدر پیگیری ....جوابتو نمیدم دوباره نظر میدی....اینقدر بیکاری؟ یا دنبال دعوا میگردی؟

طلاهام جای امنی هس کسی به عقلش نمیرسه  اگرم میخواس برداره چرا یکیشو برد؟ تازه من اون رو تکی ...

یه چیزی بپرسم ناراحت نمیشی ؟

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706