2703
2553
عنوان

کورتاژ بشم یا نه؟؟؟

67 بازدید | 12 پست

سلام دوستان امروز سقط داشتم درد زیادی داشتم رفتم بیمارستان و بستری ام کردن البته جفت خارج شد و خودشون هم تو معاینه مقداری خارج کردن قراره عصر سونو کنن ببیننن اگه بقایا  مونده باشه کورتاژ کنن.به نظرتون چیکار کنم اگه گفتن کورتاژ ،انجام بدم یا خود به خود دفع بشه؟هشت هفته بود.

منم پارسال 8هفته ی سقط داشتم خونه افتاد بچه جفت‌شم دفع شد ولی یکم ازش مونده بود همش خونریزی داشتم خیلی حالم بد بود فشارم رفته بود رو پنج میترسیدم از کورتاژ ولی اگ بقایا مونده باشه باید کورتاژ بشی من بیهوش بودم چیزی نفهمیدم 

ببین خونریزیت قطع شده؟من هفت هفته سقط شد الان خونریزیم قطع شده دیگه ممکنه چیزی مونده باشه؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
باید بری سونو ک ببینه اگ بقایا بمونه بده برات حتما برو ی سونو بده

دوشنبه میرم سونو

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

سلام عزیزم متاسفم.

دکتر من برا بیست و سه میل بقایاگفت کورتاژ نیاز نیس با پریودای بعدییت دفع میشه .سه ماه پشت هم رفتم سونو بود ماه چهارم دفع شد

شماهم اگه دیدی کوچکه کورتاژ نکن

سلام عزیزم متاسفم. دکتر من برا بیست و سه میل بقایاگفت کورتاژ نیاز نیس با پریودای بعدییت دفع میشه .س ...

مرسی.دکترت دلسوز بوده دیگه بعضی دکترا همین طوری میفرستن کورتاژ 

2714
من خیلی خونریزیم زیاد بود از بقایا جفت خونریزی شدید داشتم فشارم رفته بود رو پنج

بقایات شاید بزرگ و یا زیاد بوده 

من در حد روزای اخر پریود بود زیاد اذیت نشدم 

برا شما سخت بوده عزیزم

الان بچه داری