2726
مرسی گلم 

خب خودت حساسی نظرت اینه نپوشی و فقط منتظر بودی یکی بگه نپوش😐 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من😏 گفت چی🤨 گفتم سفططه نکن😕 گفت یبار دیگه بگو 😐 گفتم سسفطه نکن😶 خلاصه دوستیمو باهاش بهم زدم خیلی آدم پیگیری بود😑 .... چیه 😒 الان متوجه شدی کیَم یا بیشتر توضیح بدم 🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب از نظر شرعی عیبی نداره حتی عقد کردن روز عاشورا یا بچه دارشدن هیچ اشکال شرعی نداره

به بچه بگیم نیا عاشوراس😐

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
امام زمان بزرگوارتراز ایناس که بخاد برای لباس نو پوشیدن شیعه هاش ناراحتی نشون بده

قطعا امام زمان هم  حساسن به اینکه کی حرمت عزای مادرشون رو نگه میداره کی نگه نمیداره

بی تفاوت بودن و به من چه به توچه های رایج بین ما از ساحت ایشون حتما دوره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
اخه حدیث داریم که در غم و شادی اهل بیت شریک باشیم ,منم فقط سوال برام پیش اومد ,

والا رنگش شنیدیم مهم باشه نه کهنگی من حتی زبونم لال نزدیکان فوت میشن مشکی میخرم نو میپوشم چون لباس سیاه نگه نمیدارم

2706