2726
عنوان

بیبی چک مثبت و درد پریود

584 بازدید | 13 پست

سلام من ۱۳ روزازموعدپریودم گذشته  امروز بیبی زدم مثبت شد ولی دردپریود دارم ازچندروز قبل...هی فکر میکنم پریود دارم میشم ولی نمیشم علتش چیه؟ باردارم  واقعا یانه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان چند روز بعد از اقدام باید بیبی چک استفاده کنیم؟ 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2728
یعنی بعد ۱۳ روز تاخیر بی بی مثبت شد ؟ یا قبلش چک نکردی ؟

اینقدر دیر باید بی بی چک استفاده کنیم؟ زمان اصلی کی هست

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
وقتی از موقع پریودی گذشت و نشدی

اها مرسی

من ماه قبل ۷ روز عقب افتاد روز هشتم پریود شدم واسه همین تا امروز صبر کردم فکرمیکردم پری میشم

اها 👌👌

میشه اینو گزارش بدیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3815699/چجور-کله-پاچه-درس-کنم-بوش-بره

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞