2726
عنوان

یکی از دوستان ناخنکاره ازش درآمدش پرسیدم 😵

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن بابا شماهم😑😑 دوست منم ي سالن خوب ناخن كاره تهش ١و٧٠٠ ده تومنو طرف خالي بسته ديگه خيلي بخواد پ ...

ناخن کار من تو خونه انجام میده و هیچ کس دیگه کنارش نیست..مطمئنم بالاتر از ۱۵ تومن دراندشه کارشم فوق العاده اس..

.(عاشق بچه 92)
ن بابا شماهم😑😑 دوست منم ي سالن خوب ناخن كاره تهش ١و٧٠٠ ده تومنو طرف خالي بسته ديگه خيلي بخواد پ ...

چرا بابا هستتتت

منم یکی‌از دوستام‌گیر داد بیا بریم دوره شو ببینیم‌گفت دوستش گفته‌کم کم هشت تومن‌درآمد داره تازه سالن‌آنچنانی لاکچری هم‌نبوده که‌بگم‌حالا خیلی معروف و پرکاره طرف

ولی خب بازم‌بی‌تاثیر نیس خود سالن و جاش و کار طرف ها

جدای از درآمد ایشون تصور کنید مردم چقدر پول رو حروم میکنن برای این چیزا بحث کتاب هم که میشه میگن گر ...

من هم هر ماه کتاب میخرم هم ناخنم رو ترمیم میکنم...

البته حرفت درسته

.(عاشق بچه 92)
جدای از درآمد ایشون تصور کنید مردم چقدر پول رو حروم میکنن برای این چیزا بحث کتاب هم که میشه میگن گر ...

هر سه هفته باید ترمیم‌کرد گویا

هر سری ۱۵۰‌هزار تومن‌فکر کنم‌باشه دست کم

هر سه هفته باید ترمیم‌کرد گویا هر سری ۱۵۰‌هزار تومن‌فکر کنم‌باشه دست کم

ترمیم کاشت پودری 50 بعضیا هم 70 میگیرن جلیش یا همون لاک ثابت هم 35 تا 45 میزنن رو کاشت ماهی یکبار من خودم فقط ترمیم دارم ماهی یکبار 50 تومن میشه بعد خودم لاک میزنم 

من هم هر ماه کتاب میخرم هم ناخنم رو ترمیم میکنم... البته حرفت درسته

منظور حرف من تجملاتی شدن مردمه اقایون اصلا اهمیتی به ناخن خانما نمیدن و توجه نمیکنن ولی خانما مدام همو آنالیز میکنن بلکه یجایی پیدا کنن تا طرفو عقب مونده و قدیمی خطاب کنن و بهش بخندن

یجورایی خود خانما همدیگرو تو منگنه میذارن

این خیلی بده هیچجای دنیا اینجوری نیست واقعا...

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
2706