2726
عنوان

چقد شما ذوق خرید عید دارید😕 پس چرا من اینطوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 79 پست
نیستم اتفاقا

تا قبل 18 فاز چسناله زیاده.

ذوق و ک بچه ها دارن

ولی یه سری تو نت سرچ کن استایل دخترونه

ببین چی چیا خوشتون میاد

نامِه اِی بِه نیمِه گُمشَدِه گور بِه گور شُدَم:اونقَدر دیر اومدی کِه مامانَم دارِه از جَهیزیَم اِستِفاده میکُنِه  
بله کالباسیش رنگ شیکیه

😍😍😍😍😍

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اصلا بفکرم نرسید تو خریدش عجله کردم با اینک پالتو داشتم حیف شد

اشکال نداره مبارک باشه برای کوچولوت خرید کن لباس بچه خیلی گرونه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من😏 گفت چی🤨 گفتم سفططه نکن😕 گفت یبار دیگه بگو 😐 گفتم سسفطه نکن😶 خلاصه دوستیمو باهاش بهم زدم خیلی آدم پیگیری بود😑 .... چیه 😒 الان متوجه شدی کیَم یا بیشتر توضیح بدم 🤪
2728

سوال منم بود همیشه چرا بقیه ذوق عید دارن من ندارم کلا همه چی هر مناسبتی ذوق ندارم عادی برام 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
سلیقه ها متفاوته😐 الان من عاشق این مدل لباسام  باید ببینی خودت چی دوست داری

من عاشق لباساییم که قد لباس زیر زانو یا رو ساق پا باشه از لباسای خیلی بلند زیاد خوشم نمیاد کوتاهم باید ببینم به دلم میشینه یا نه ولی این قد از لباس و خیلی دوست دارم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
هااااع ديدي؟😢 ب چ جرمي حالا؟؟؟؟؟؟

نمیدونم میارنش ایران😱

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
نمیدونم میارنش ایران😱

گفتن نميدنش تحويل ايران كع....

عاشقشم يعني♥️😂😂😂😂

اون استوري ك بعد دستگيريش گذاشته بود خرابم كرد....طرز نگاه كردناش لعنتي😂😍🥰♥️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

من از بی ذوقی دنبال ذوق میگردم ولی امسال محدود میتونم خرید کنم

فقط کاش مریضیم خوب میشد اذیت نمیشدم

یه بانویِ دهه شصتی که عاشق آشپزی و خرید و فیلم و کتاب و انسانِ باشعوره..😊😍
2706