2726

من چندین دوره زدم جواب نداد 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با داروهای دیگه مصرف کردم ،نتیجه داد نزدیک پری هم فقطططط کمردرد

یادت نیست چه علایمی داشتی دقیقا 

منم این ماه لتروزل وکلومیفن خوردم امپولم ردم   

سینهام درد میکنه  ترسحمم ریاد ولی دل درم به دل پخشه تا او ماهام مثل پریود شدن جمعه موعدمه  

میترسم 

رنگ سینه هاتم تعییر کرد مال من تعییر محسوسی نداره میگم شاید باردار نیستم 

کاش ریز حالتها رو بگی چجوری بودی

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

من پنج دوره لتروزول و اچ سی جی مصرف کردم نتیجه نگرفتم دکترم گفت دیگه راهی به ذهنم نمیرسه برو مرکز ناباروری.

اینم بگم فولیکول خوب ۲۱ داشتم . شوهرم آزمایش داد مشکلی نداشت. عکس رنگی رفتم مشکلی نداشتم. 

فقط تنبلی داشتم که دوفاستون مصرف کردم مرتب شده بود.

دیگه ماهی که همه داروها رو قطع کردم منتظر پریود بودم برای آزمایش ذخیره تخمدان پریود نشدم.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

بی بی چک بزن😻

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
من پنج دوره لتروزول و اچ سی جی مصرف کردم نتیجه نگرفتم دکترم گفت دیگه راهی به ذهنم نمیرسه برو مرکز نا ...

وای خداروشکر  که باردارین منم مثل شما هستم ولی سه ساله تا دیشب 18تا آمپول زدم امروزم باید برم 4تا دیگه بزنم دیشب سونو بودم دکتر خیلی تعریف کرد ولی خیلی میترسم پری بشم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
من پنج دوره لتروزول و اچ سی جی مصرف کردم نتیجه نگرفتم دکترم گفت دیگه راهی به ذهنم نمیرسه برو مرکز نا ...

فک کنم بخاطر اینکه داروهاتو مصرف نکردی استرس پریود شدن مداشتی باردار شدی

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2706