2737
2734
عنوان

شیردهی

194 بازدید | 24 پست

سلام خانوما. 

دو روزه زایمان کردم، سینه ام مثل سنگ سفته، بچه نمی تونه دهن بگیره، با شیردوش هم نمیاد حتی. شیر دارم، همینجوری می چکه هر از گاهی. ولی نه بچه می تونن اینقدر ک سفته دهن بگیره و نه می شه دوشید، چی کار کنم؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

سزارین کردی؟

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین کردی؟

اره

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
2731

اکثرا تا ده روز اینطوری میشن ، هر طور شده شیرت رو با شیردوش یا دست بدوش ، یه وقت تب میکنی خدای نکرده ، پماد شقاق سینه بخر بزن یکم نرم شه شیر راحتتر میاد 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
بده کم کم بخوره راهی نداری  باید تخلیه شه

مثل توپ سفته، دهن نمی گیره

2738
دادم همسر دو تا میک محکم زد البته یکم درد داشت ولی گیرش رد شد دیگه بچه راحت شیر خورد

چه همسر خوبی 😬😁

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
چه همسر خوبی 😬😁

تازه داشت زخم میشد خیلی درد میکرد بچمم گشنه جیغ میزد هیچ جور دوشیده نمیشد😟

وقتی چند تا میک زد اولش نمیومد بعد دیگه راه افتاد البته کلیم اه اوه کرد و تف کرد🤭ولی دیگه راحت شدم پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید😁

2706