2733
2734
عنوان

انقد بدم اومد😡😡😡😡شووهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالاشوهرمن بهاره رهنماروکه می بینه میگه جووون کپلی من    

زبونشو از حلقش درنمیاری؟؟؟

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
2731
زبونشو از حلقش درنمیاری؟؟؟

همینو بگو

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
والا بوخودا  چیز عادی حساس نشو

باش مرسی خیلی دگ دارم رو تودم کار میکنم😊😊ب نگاهاش ب زنا هم حساس بودم ولی الان هیچ نگا نمیکنه چون بیخیالش شدم خدایاشکر...

زنارو ک نگا میکرد ازش دلسرد شدم 

مال من تو ماشین تا یه خوشکلشو میبینه میگه به به عجب چیزیه بزار سوارش کنم منم به شوخی میگیرم ومیخندم ...

خخخخ مثل ما بعدم میگه خودم بهترین خانم دنیارو دارم یه تارموی خانمم رو به هزارتای اینا نمیدم میدونی که چیزی ته دلم نیست منم میگم بله بله دقیقا

......

عکسو دیده خیره شده تو بدت اومده؟؟؟؟

من شوهرم دختر خوشکل میببنه نگا میکنه اینقد خود خوری میکنم معذرت میخام میریم تو خونمون یکی از اقوامون شوهرم داره ی با س ن گنده داره شوهر منم همش بمن میگه مال تو کوچکه حالا این خانمه هی رژه میره جلو مردا با ب ا س نش من فک میکنم شوهرم  از پشت نگاش میکنه همش

اینطور نیستا ولی بخدا باورت میشه بخاطر این ی موضوع  مدتها هست پنشبها سر خاک بابام نمیرم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2738
عکسو دیده خیره شده تو بدت اومده؟؟؟؟ من شوهرم دختر خوشکل میببنه نگا میکنه اینقد خود خوری میکنم معذرت ...

واای چ بد شوار منم اوایل ازدواج ک لاغر شده بودم از اندام دختر عمم تعریف کرده بود الانم گاهی اوقات ک باهم  باشیم حس خوبی ندارم ولی بیخیالم دگ

باش مرسی خیلی دگ دارم رو تودم کار میکنم😊😊ب نگاهاش ب زنا هم حساس بودم ولی الان هیچ نگا نمیکنه چون ب ...

ببین عزیزم نگاه گاهی وقتا واقعا دست خود آدم نیست انسان عاشق زیباییه خب اون عکسا واقعا دیرن دارن مام که زن هستیم نگاه میکنیم با اینکه همجنس ما هستن مام خوشمون میاد چه برسه به مردا.شوهر منم اینجوره ولی خب در حد یه نگاه کردن عب نداره چی میشه مگه .وای یه بار من شوهرم عکس سحر قریشی رو نشونم داد گفت تیپش خوبه اون موقع دوست بودیم انقد عصبانی شدم مطمین بودم قیافشو منظورشه گفتم آره خیلی هم خوشگله گفت ای بدک نیست😅😅😅😅

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
نه میگم اگه اون تورو آدم حساب کرد جاش میگم می دونی عاشق فلان بازیگرم 

خب میدونی اینجوری بدتر میشه اوضاع.ما خانوما نباید تو اینجور موارد مقابله به مثل کنیم بلکه باید سیاست زنانه به کار ببریم و با پنبه سر ببریم جوری که هم شوهره از کارش پشیمون بشه هم مارو بیشتر دوس داشته باشه.حالا یه وقت فک نکنین خدای سیاستما خودمم دنبال راهکارم بخدا خیلی وقتا کم میارم

2706