1619
1632
عنوان

انقد بدم اومد😡😡😡😡شووهرم

1196 بازدید | 50 پست

سلام.

دیروز با شوهرم رفتیم خرید تو مغازه ی شال و روسری موقع برگشت ی عکس زن خوشگل بود همچین نگاش میرد 😡😡عصابم خورد شد ینی خیلی نظرشو جلب کرده بود این حسو فهپیدم

با اجازه استارتر لطفا برای این تاپیک گزارش بزنید👇👇

روی متن آبی کلیک‌ کنید

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم‌ که نمیدانم خاک با او چه کرده😔دلم تنگه واسه چشم های خوشرنگت💔 کجایی!❣️که دلم بدجور شده تنگت 🖤ماه خراسان چنین، شاه خراسان چنان ،شاه خراسان ببین، بهر پناه آمدم شاه خراسانیم ،رستم دستانیم دست مرا رد مکن، بر درِ شاه آمدم شاه پناهم بده، خسته ی راه آمدم آه نگاهم مکن، غرق گناه آمدم السلام علیک یا علی بن موسی الرضا. به تو از دور سلام. به سلیمان جهان از طرف مور سلام. دل من واسه زیارت میزنه شور سلام. به حسین از طرف وصله نا جور سلام.السلام علیک یااباعبدالله الحسین.  خدایا شکرت ک سال ۹۹ من بهترین رشته با بهترین رتبه قبول میشم و باعث سرافرازی خانوادم میشم 😍 خدایا شکرت که شهریور ۹۹ توی دورهمی دوستام با سرافرازی میرم نه با سرافکندگی خدااا به خاطر همه اینااا شکرتتتت مرسیی😘😍😍

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

😕این دیگه کیه

Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir یک دهه هشتادیم 😎                             بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍                             اهای اونیکی  بهم میگی بی جنبه اگه جزئیات  زندگی زناشویی رو نمیگم بی جنبه ام ،اره بی جنبه هستم همون بهتر  ک گورتو گم کردی            همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            این امضای  اختصاصی من است                                       😍 من یک دختر ترکم😍                        ترجیح میدم اینجا با دوستای مهربونم باشم❤  تااینکه بیرون با یه عده نفهم سرو کله بزنم😏

حالا عکس بوده دیگه اینقدر حساس نباش بزار روی حس کنجکاوی

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1620
خارجی بود ؟ لختکی بود ؟  اگر این دو مورد بود اشکالی ندارد مباح است

😑😑😑😑😑

Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir یک دهه هشتادیم 😎                             بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍                             اهای اونیکی  بهم میگی بی جنبه اگه جزئیات  زندگی زناشویی رو نمیگم بی جنبه ام ،اره بی جنبه هستم همون بهتر  ک گورتو گم کردی            همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            این امضای  اختصاصی من است                                       😍 من یک دختر ترکم😍                        ترجیح میدم اینجا با دوستای مهربونم باشم❤  تااینکه بیرون با یه عده نفهم سرو کله بزنم😏
حالاشوهرمن بهاره رهنماروکه می بینه میگه جووون کپلی من    

😲😲😲

1626
1639