2733
2734
عنوان

دزد های کثافت ..خانما هوشیار باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 57 پست
گوشی داداشه منم تو تاکسی زدن آنقدر حرص خوردم هرچی از دهنم اومد نوشتم نفرستادم به خطش انشالله که خبر ...

خیلی حس بدیه😢😢😢عوضی ها خاموشش کردن...راهی نیستپیدا کنیمش؟

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارخودی بوده کلید داشتن😢😢تایادم میفته گریم میگیره

سوز داره

من ک سر پل صراط منتظر خیلی هام خفشون کنم نمیبخشم

2731
اره خداروشکر ک خودش سالمه...جلو کتابخونه زدن ازش 

مادر پدرم که ایران نبودن، دزد رفته بود خونشون که یه اپارتمان هشت واحدی هست. با تایلیور‌در رو شکونده بودن و زندگی رو زیر رو کرده بودن و دوربین بابام ساعتها و دوتا انگشتر طلا که یکیش رو من با حقوقم و یکیش رو شوهرم برای مامانم خریده بود برده بودن. گذشت و دستگیر شدن. بابام رفته بود کلانتری گفته بود دوربین رو چیکار کردی عکس بچه هام توش بود گفته بود خیلی قدیمی بود پرت کردم اشغالی . چند وقت بعدش هم آزاد شد با مامانش اومده بود در خونه که بیاید رضایت بدید. اینقدر پررو 

2738

سر ما هم اومده منتها فاميل نزديكمون گوشيه ايفون ايكس مكس خواهرمو دزديد تو عروسيه يكى از اشناها

جالب اينه دوربين تالار گرفته فيلمو ولى ما بخاطر پدرومادرش سكوت كرديم چون خيلى ادم باشرف و با ابرويى هستن پيرمرد و پيرزن

ولى يادمون ميوفته اتيش ميگيريم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
سر ما هم اومده منتها فاميل نزديكمون گوشيه ايفون ايكس مكس خواهرمو دزديد تو عروسيه يكى از اشناها جالب ...

من بودم سکوت نمیکردم...یعنی چی دزدی میکنن

مادر پدرم که ایران نبودن، دزد رفته بود خونشون که یه اپارتمان هشت واحدی هست. با تایلیور‌در رو شکونده ...

دلم میخواد بیان در خونه بزنم تو دهنش دندوناش خرد شه

اصلا تو خیابون گوشی دستتون نباشه.جالبه همسرم دنبال موتوریا رفت.کل خیابونا رو در جهت خلاف میرفتن ما هم پشت سرشون.زنگ زدم ۱۱۰ میگفت حتما تعقیبشون کنین تا نیروها بیان.نیروهاشون نیم ساعت بعد اومدن اونام در رفتن.کل خیابونا رو با ماشین خلاف جهت میرفتیم

منم چند شب پیش دیدم یکی خیلی عادی اومد تو پیاده رو سه تا دختر داشتن میرفتن گوشیه یکیشون دستش بود.مرد ...

یاخدا

من خواستم به شوخی گوشی داداشمو قایم کنم چون خیلی دستش بود

کاش کرده بودم

کاش

من بودم سکوت نمیکردم...یعنی چی دزدی میکنن

اخه قلب پيرزنه تازه عمل شده باترى گذاشتن 

باباهه هم حال درستى نداره واقعا دلمون سوخت كه يه وقت بلايى سر اين دوتا بياد وگرنه شرفشو جر ميداديم بيشرفو

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706