2737
2739

ان شاالله به خوشی و سلامتی نی نی ش بیاد بغلش ولس من با دیدنش غصه م گرفت خواهر من بعد یه مدت باردار شد جشن گرفت و کیک  تم شوهرشو سوپرایز کرد ولی بچش نموند همه فهمیدن بعضیا اینقد عقده ای هستن میدونن بچش سقط شده باز میگن کو بچه ت کجاس گذاشتی پیش مامانت ای الهی لال بشن در خواهرمو میشکنن همه شونم از عمد میپرسن هی مسخره میکنن چرا جشن گرفته و کلی عکس گرفته خوب کم سن و ساله جونن دوس دارن

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل کن بر خدا فقط اونه که صلاح بنده هاشو میدونه. چهار ساله تو حسرتم  دوبار حامله شدم اما قلباشون وایساد و سقط.... الان برا بار سوم حاملم و نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت ؟ حس میکنم اینم برام نمیمونه . خدا یدونه سالمشو برامون هدیه کنه انشالله

دل را قرار نیست مگر در کنار تو
2728
اخی خیلی بده کاش خدا وقتی میده خوب ازش مراقبت کنه چیزیش نشه

آره واقعا اگه میموند اردیبهشت مامان میشدم 😭

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من بش گفتم گفت حالا بذار بری سونو قلب 😶 آخرم قلبش تشکیل نشد 

منم جواب آزمایشمو گرفتم با کلی ذوق بهش زنگ زدم گفت عه مبارکه😑بعدش گفت همکارام پیشم بودن سونو قلبم که رفتم تشکیل نشده بود

2738
من ک اصن نمیتونم از این کارا بکنم چون. همیشه خودش منتظر دم در دستشویی ایستاده ک بگم مثبته  هم ...

چرا سماها انقد بی بی چک میزنید؟ خب اگه پریود بشی یعنی باردار نیستی دیگه🤔اشتباه میگم؟ 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
چرا سماها انقد بی بی چک میزنید؟ خب اگه پریود بشی یعنی باردار نیستی دیگه🤔اشتباه میگم؟ 

چون تنبلی تخمدان داریم پریودمون بعضی وقتا یه ماه نمیاد

واسه همین جای اینکه پول ازمایش و دکتر بدیم بی بی چک میزنیم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
چون تنبلی تخمدان داریم پریودمون بعضی وقتا یه ماه نمیاد واسه همین جای اینکه پول ازمایش و دکتر بدیم ب ...

اها🤔

مال من تنظیمه. سر وقته. ولی سه ماه اقدام کرده م خبری نشده.‌ هرچند ک بدم‌نمیاد دیرتر بشه. ولی برام عحیبه. چرا نمیشه خب. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
منم جواب آزمایشمو گرفتم با کلی ذوق بهش زنگ زدم گفت عه مبارکه😑بعدش گفت همکارام پیشم بودن سونو قلبم ک ...

بارداري اولت بود؟ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706