2737
2734

حاضرين برين يه كشور اروپايى دكترا با هزينه ى شخصى خودتون بخونيد و حدود يك و نيم ميليارد هزينه كنيد تو اون سه سال

به اميد اينكه بعد از خوندن دكترا بتونيد اونجا كار پيدا كنيد(شايدم نتونيد)؟؟

یعنی انقدر بی عرضم نتونم؟ میتونم 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی انقدر بی عرضم نتونم؟ میتونم 

اينجا دانشگاهاى خوبى خوندم ولى ميترسم اين همه هزينه كنم اخرش نشه اخه بعد از اتمام درسم فقط شش ماه اجازه دارم بمونم كه كار پيدا كنم

عجب سوالی...  خواهر نصف شب سرت جایی نخورده؟  اخه این موقع شب یاد دکترا تو خارج اوفتادی؟؟ ...

از سر شب دارم فك ميكنم خوابم نبرده  

سوهرم ميگه برو بخون من هزينشو ميدم 

ولى ميترسم شرمندش شم و اخرش دست خالى برگردم

اينجا دانشگاهاى خوبى خوندم ولى ميترسم اين همه هزينه كنم اخرش نشه اخه بعد از اتمام درسم فقط شش ماه اج ...

الان کجایی؟

قبل از هر کاری برو تو سایت های کاریابیشون ببین شغل مورد نظر تو رو چقدر متقاضی دارن

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706