2733
2739
عنوان

شوهرم منظورش از این کار چی بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 95 پست
به چه سندی میگی زیر سرش بلند شده خب چی ازش دیدی که همچین فکری میکنی چه مدرکی داری واسه این حرفت؟؟؟&n ...

الکی میگ نمیخوام

منم میگم تو رو خدا بیا بخوا شوهر نیس دیگ نون و آب ندارم بعدش گفتم گمشو بابا خیانتکار

چون میدونم یکیو داره

میدونی ذهنت و تفکراتتو عقلت هنوز کوچیکه...هنوز به بلوغ فکریو ذهنی نرسیدی عزیزم...فک کنم فقط هیکل گنده کردی...و متاسفانه جوری هم که تو تاپیکات خوندم خانوادتم زیاد فهمیده نیستن که بخوان درست راهنماییت کنن...واسه همونه خانواده شوهرت کاملا مخالفن.‌بلخره یه چیزایی هست این وسط که ما ندیدیمو نمیدونیم...ولی خب از ظاهر قضیه برداشتم اینجوریه😐😐😐😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی ذهنت و تفکراتتو عقلت هنوز کوچیکه...هنوز به بلوغ فکریو ذهنی نرسیدی عزیزم...فک کنم فقط هیکل گند ...

ن گلم قضیه اینه آقا بیشعوره زیر سرش بلند شده

جریان دیگ ای نداره

2728
ن گلم قضیه اینه آقا بیشعوره زیر سرش بلند شده جریان دیگ ای نداره

آخه چرا همه دارن میپرسن که چی دیدی از شوهرت که میگی زیر سرش بلند شده جواب درست حسابی نمیدی...؟؟😐😐فقط میگی زیر سرش بلند شده😐😐😐خب دلیل بیار چی دیدی چی باعث شده که اینجوری فک کنی

2738
آخه چرا همه دارن میپرسن که چی دیدی از شوهرت که میگی زیر سرش بلند شده جواب درست حسابی نمیدی...؟؟😐😐ف ...

یروز بام سرد میشه تو گوشیش دختر میبینم

الکی الکی هم میگ نمیخوام

از اون روزم هی میگف زن دوم اولش فک میکردم مسخره میکنه

یروز بام سرد میشه تو گوشیش دختر میبینم الکی الکی هم میگ نمیخوام از اون روزم هی میگف زن دوم اولش فک ...

چند سالشه شوهرت؟؟؟عکس چی دیذی؟دختره با شوهرت بود؟؟چت یا شماره ای چیزی ندیدی؟

2706