1619
1605

سلام

ساعت یجوریه که ادم نمیدونه بگه شب بخیر یا صبح بخیر

حالتون خوبه؟

بنطرتون بازی کنیم؟

چی پیشنهاد میدین؟

حاااااضررررررر🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

یه طوری میگن از شنبه ی بعد شرایط به حالت عادی برمیگرده انگار ویروسها اومده بودن تور 8 شب و 7 روز ایران جمعه شب بلیت برگشت دارن به مقصد چین 😒/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرو نا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته : حالت تهوع دارم انشاالله که حاملم 😐😁😂/ اینجوری که کرو نا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو یرای پیشرفت بفرستن اینجا😐     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🙄🤕☹️/واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 /شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات

بی خوابی زده پس کلم 

گشنمم هس 

اره بازی کنیم

شهلا الهی بمیرم برات...خداوکیلی صد تومن میدم ....جون مادرت شهلا... ماشین بفرستم؟از این جدیدایه...اینم شانس مایه...اگه از امضام خوشت نمیاد میتونی دهنت رو ببندی اره میتونی دهنت رو ببندی دیر اومدی نخواه زود برو بخاطر همین زبونته....  در جریانید که تکبیررر هم تیکه کلاممه 

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1522

اونقدر گریه کردم ک سرم درد میکنه الانم در خدمتتم عشقم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 (تیکر به وقت کنکور)کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!   آقایون لطفا درخواست ندید حوصلتونو ندارم گزارش میزنم ب لقا الله بپیوندید😒(اومدم اینجا آرامش داشته باشم)
1614
الان فقط وقت بوسه بازی با شوشو عه

تروخدا نگو شوشو  

شهلا الهی بمیرم برات...خداوکیلی صد تومن میدم ....جون مادرت شهلا... ماشین بفرستم؟از این جدیدایه...اینم شانس مایه...اگه از امضام خوشت نمیاد میتونی دهنت رو ببندی اره میتونی دهنت رو ببندی دیر اومدی نخواه زود برو بخاطر همین زبونته....  در جریانید که تکبیررر هم تیکه کلاممه 

جرعت یا حقیقت 

عادت ها می توانند انسان را نابود کنند کافی است انسان به گرسنگی و رنج بردن عادت کند، به زیر ستم بودن! تا دیگر هرگز به رهایی فکر نکند و ترجیح بدهد در بند بماند!!! قدیمیم تعلیق شدم .. برای مادر شدنم صلوات ممنون
1641
چرا😞

ی نفر اذیتم کرد😔

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 (تیکر به وقت کنکور)کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!   آقایون لطفا درخواست ندید حوصلتونو ندارم گزارش میزنم ب لقا الله بپیوندید😒(اومدم اینجا آرامش داشته باشم)

سلام هفته 11هستم بدجوری دندون درد گرفتم تا دو اس تا باهم نخورم آروم نمی گیرم 😔ی ماه پیش اولین درد دندون اومد سراغم بعد سه روز خوب شد و درد رفت تو گوشم خدامیدونه چقد درد کشیدم حالا باز گوشم خوب شده دندونم 😣درد برای جنین مشکلی نداره؟

1651