2733
2734

من 4ساله با ی پسری دوستم شرایطش اصلا خوب نبود هر دو پشت کنکوری بودیم اون ی رشته ی پیراپزشکی قبول شد منم علوم پایه این آقا پدر نداره یعنی پدرشون ترکشون کرده پسر بزرگ خانوادس و مسئولیتا ب عهده ی خودشه وضع مالیشونم خوب نیس شغلم نداره،سال دیگه اگه درسش تموم شه تو بیمارستان کار میکنه.الان این آقا بخاطر وضع مالیشون و اینکه بعد دانشگا باید بده سربازی و مسئولیت خانواده ک رو دوششه هر چند ماه یک بار میگه بیا جدا شیم من شاید نتونستم باهات ازدواج کنم من تا شرایطم خب نشه پول نداشته باشم نمیام جلو من هیچی ندارم اینطوریم ازدواج نمیکنم و هر بار من میگم نه جدا نمیشم اونم میگه سنت میره بالا نمیتونم این ظلم رو در حقت بکنم و نگهت دارم شاید نشد ازدواج کنیم تو رو خدا بگین چیکار کنم امشب بازم این حرفا رو زد میگه خیلی دوسش دارم ولی نمیشه اگه الان ازدواج کنیم نهایت چند ماه عذاب میکشیم و بعد برای هم کمرنگ میشیم 😣 چیکار کنم لطفا کمک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستت مایل به ازدواج باتو نیست .و این یک دروغی هست که میخواد خودشو راضی کنه به اینکه تورو میخواد ولی نمیشه .درحالیکه اگر تورو میخواست چشماش دیگه راهای بسته رو نمیدید ‌ .بهتره محترمانه خودت استارت جدا شدنو بزنی که  بیشتر بهت اسیب نزنه . 

گفت فرا با مامانم مشورت میکنم ببینم اگه تونستم تا دو سال دیگه بیام خواستگاری ادامه میدیم وگرنه جدا م ...

خوب فکرات بکن

منم وقتی ازدواج کردم شوهرم هیچی نداشت 40 میلیون هم بدهیداشت

ولی من راضیم

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
2738
خوب فکرات بکن منم وقتی ازدواج کردم شوهرم هیچی نداشت 40 میلیون هم بدهیداشت ولی من راضیم

گفتم من راضیم گفت پس فردا با مامانم صحبت کن بگو ک طلا نمیخوای با کمترین امکانات هم راضی هستی ولی من هر بار بهش گفتم راضیم خودش میگه تا همه چیزو نداشته باشم ازدواج نمیکنم تو هم حیف میشی سنت میره بالا

دوستت مایل به ازدواج باتو نیست .و این یک دروغی هست که میخواد خودشو راضی کنه به اینکه تورو میخواد ولی ...

یعنی واقعا نمیخواد پس چرا اینقدر قسم میخوره ک خیلی عاشقمه ولی از ازدواج و مسئولیتاش میترسه

یعنی واقعا نمیخواد پس چرا اینقدر قسم میخوره ک خیلی عاشقمه ولی از ازدواج و مسئولیتاش میترسه

چون دروغ میگه هم بخودش هم بتو.   یعنی کلا ادم ترسوییه. اینطوری بهت بگم که ضربه های سنگینی خورده و اماده نیست مسیولیت برداره.  له شده. قبلا.

گفتم من راضیم گفت پس فردا با مامانم صحبت کن بگو ک طلا نمیخوای با کمترین امکانات هم راضی هستی ولی من ...

یه مدت ازش جدا شو

اگه بخوادت خودش میاد جلو

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
یه مدت ازش جدا شو اگه بخوادت خودش میاد جلو

امشب بهش گفتم اگه کمتر دوستت داشتم حتما سیم کارت هامو دور مینداختم  و هر چی از تو تو زندگیم بود رو حذف میکردم اینقدر ک حرفات دلمو میشکونه میخوام همین کارو کنم ک دیگه حس کنه منو از دست داده