2733
2734
عنوان

لطفا لطفا بیاید

82 بازدید | 11 پست

من فرداموعد پریودمه بدجورکمردرد دارم امروزم بدسرماخوردم گلودرد تب بدن دردشدید گوشام سوت می‌کشه سرمم در می‌کنه همسرم مایع گوشش تکون خورده اون بدترازمن نمیتونم بهش بگم حالم بده طفلکی مریضه خودش آموکسی سیلین و سرماخوردگی خوردم  چیکارکنم فردا مطمعنم میفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو دکتر دیگه اینم تایپیک زدن داشت 

😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2738

جوشونده آویشن و گل گاوزبان بخور خیلی خیلی خوبه

بعدشم آب جوش و باعسلم بخور

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
نمی‌خوام ب همسرم بگم داروهای خونگی منظورمه

چرا اینقد سیاسیش میکنه خو بگو مریضم دوتاتون برید دکتر مگه نمیگی اونم مریضه دارو هم میخوای بگیری باز باید بری داروخونه ،چای دارچین و زنجبیل خوبه ولی فقط یکم اروم میکنه خوب خوب نمیشی

مرسی عزیزم برات صلوات فرستادم

مرسی فدات شم