2726
عنوان

سوختگی گردن نوزاد

2509 بازدید | 32 پست

نی نی من گردنش لایه لایه هست ..وسط لایه ها یکی دوماهه همش قرمزه ..و جدیدا خیلی این موضوع اذیتش میکنه

چندماه پیش نشون دکتر دادم زینک اکساید و هیدروکورتیزون 

نوشت 

زینک اکساید لای لایه های گردنش میمونه همیشه و پاک کردنش واسم سخته.نی نی هم نمیذاره درس تمیزش کنم ..واسه همین زیاد نزدم 

لای پاش هم همیشه قرمزه .زینک میزنم فایده نداشت

همچنین کالاندولا

سوالم اینه بهترین پماد واسه رفع این قرمزی ها چیه ؟ هم برای گردن و هم لای پا .

ممنون میشم اگه تجربه دارین کمکم کنین..شنیدم و خوندم و... ‌‌ب دردم‌نمیخوره

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چن روز پیش یکی تاپیک زد با همین موضوع!

بهترین چیز براش پودر بچه اس.من خودم تجربه داشتم.اول موضع رو خشک کن بعد یکم پودر بچه یا کرم تالک فیروز بزن به دستت.بعد بمال به اونجا

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

بتامتازون رو باید خیلی دیر به دیر بزنی اما منم چون چین های گردن دخترم اذیت میکرد والله هفته ای دوبار میزدم اما دکتر پوستش میگف فقد کالاندولا.پودرم بنظرم اصلا نزن خیلی چررته

بذار هوا بخوره 

من پشت گوش بچه هام و پوست گردنشون رو زود به زود با پنبه و آبگرم تمیز میکردم

گاهی اوقات اگر قرمز میشد روغن بچه فیروز به انگشتم می مالیدم آروم میکشیدم به پوستشون

خواهرای گلم برای خونه خریدنم یه صلوات مهمونم می کنید  

لای پاش هم زینک فیروز . وبهترین چیز پماد آردن هست.آردن کامل تر از کالاندولا است

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

ببخشید چند وقت یکبار حموم‌میبریش .؟ ببین‌پماد بده بدتر جمع میشه و کثیف میکنه .  من دخترمو حموم میبردم‌تا یکی دو روز پودرم نمیزدم . روزای بعد فقط پودر بچه بزن 

واسه پاهاشم کرم زینک سی گل . عالیه حخیلی خوبه . هر روزم با شامپو بچه حتما بشورش بعدش سشوار براش بگیر و پوشکم کمتر ببند

2706