2737
2734
عنوان

بچه ها۴رروزه عمل کردم ببینید بینیم دراازه؟😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3600 بازدید | 146 پست
پوففففف بابا بیخیال  این گچو وردارب بهتر میشه تازه نوک بینیت ورم داره حتمن به این زودیام ممکنه ...

مرسیییی عزیزمم

اگه میشه با اون دل پاکت یه صلوات واسه حفظ آبروم بفرست ایشالا که آرزوهات خاطره شن عزیزم❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش منم میشد یه عکس از قبل و بعد و زمان تو گچ بزارم ک بگرخی😂 از منو میدیدی چی میگفتی 

ن با با  خوبه

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤
2728
حس میکنم خیلی دردناک بوده☻☻

ن عشقم😁فقد خیلی کبود شدم

اگه میشه با اون دل پاکت یه صلوات واسه حفظ آبروم بفرست ایشالا که آرزوهات خاطره شن عزیزم❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
کاش منم میشد یه عکس از قبل و بعد و زمان تو گچ بزارم ک بگرخی😂 از منو میدیدی چی میگفتی  ن با با ...

وای منم روز اول از کبودی شبیه هیولا شده بودم

2738
کو؟ دماغتم زود پاک کردی:/

ن بابا من هیجوخ عکسامو نمیپاکم نگا کن هس

طبیعی عمل کردی؟

مدل خاصی نگفتم گفتم فقد قوزشو بردار

2706