2726

همسایم هستن بیشتر ما شام نهار میریم اونا بدون دعوت بعد شام یسره میان

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین

معمولا هفته ای دوبار😕بستگی داره نخیر سرزده هیچ کس راه نمیدم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود به زود😂😂 اونا سر زده نمیان مام نهار و شام سر زده نمیریم ولی همینجوری زیاد میریم

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .
2728

ماهی یکبار میریم یه روز میمونیم میاییم اوناهم سالی یکبار یا دوبار میان دعوت نمیکنم

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز

ی وقت تو ماه اصلا دعوت نمیکنن ی وقت دو س بار دعوت میکنن. من هنوز دعوتشون نکردم. چون برادرشوهر بزرگتر دعوت نکرده هنوز! سالی دو بار شاید بیان ولی همه با هم میان ولی فقط ب صرف میوه و شیرینی

هفته ای یبار ناهار ما میریم , دعوتشون نمیکنیم  دو ساله ازدواج کردم 2 بار دعوتشون کردم 2 بار هم فقط مادرشوهرم تنهایی اومده که از خونه ما بریم جایی بیرون , سرزده نمیان اصلا چون شوهرم میدونه دیوونه میشم

ماهی یکبار میریم یه روز میمونیم میاییم اوناهم سالی یکبار یا دوبار میان دعوت نمیکنم

پس یعنی لازم نیس من معذب باشم؟ آخه از آذر دیگن دعوت نکردم‌ولی چهار پنج دفعه اونجا بودیم

معمولا هفته ای دوبار😕بستگی داره نخیر سرزده هیچ کس راه نمیدم 

تاپیکت قفل کردی میخاستم جوابتو بدم😂😂

خب عزیزم نی نی رو بزار پیش مامانت چون هواسرده بعد راحت با شوهرت برو بیرون دوسه ساعت خوش بگذرون منم نی نیم کوچیک بود همین کارو میکردم😊

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود ک نمی‌شود ک نمی‌شود 💜الهی و ربی من لی غیرک (خدایا خودت میدونی بجز تو هیچکسو ندارم نگاهتو ازم دریغ نکن😔) 
نبودی ی مدت خوشگله

اره عزیزم 💙ممنون یادم بودی😍

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706