2737
2734
عنوان

تيروئيد كم كار

116 بازدید | 22 پست

از موقعيي كه قرص تيروئيد ميخورم موهام ميريزه چيكار كنم ؟؟؟😭😭😭😭

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم از همون وقت که فهمیدم کم کاری گرفتم موهام میریخت و چتق هم میشدم وقتی هم که شروع کردم قرص خور ...

منم خیلی خیلی چاق شدم ولی ازمایش دادم تیروئیدم نبود...قرص استفاده کردین بازم چاق شدین؟ 

کیمیاگر شده ام ...
2738
ای بابا، مگه قرص نباید هورمون رو نظیم کنه پس چرا بازم چاق شدین؟ میشه بپرسم چند کیلو تو چه مدت چاق شد ...

۲۵تا تو حدود ۱ونیم سال. البته استپ نشده بارم زور میزنه بالاتر بره فقط کافیه دو شب برم مهمونی دوسه کیلو چاق میشم

۲۵تا تو حدود ۱ونیم سال. البته استپ نشده بارم زور میزنه بالاتر بره فقط کافیه دو شب برم مهمونی دوسه کی ...

من توی دوسال از ۶۲ شدم ۱۰۶، بازم شما اوضاعت بهتره من تازه تیرویید کم کار هم ندارم

کیمیاگر شده ام ...
آره قرص میخورم و چاقتر شدم یبوست هم شدم

منم از وقتی قرص تیروئید میخورم عجیب اشتهام زیاد شده؟ چرا واقعا؟

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
آزمایش دادی ؟ چندوقته میخوری؟ نباید ربطی داشته باشه

دوماهه قرص ميخورم از اون موقع ريزش مو دارم

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
2706