2737
2739

سلام 

کسی مثل من هست عاشق این فیلم باشه

تا حالا چندبار نگاه کردم ولی یه موضوعی رو هنوز نمیفهمم

اون معادله گرانش برای حل چه مشکلی ؟؟

بعد چطور به این نتیجه رسیدن که جواب معادله داخل سیاهچاله ست وقتی هنوز کسی داخل سیاهچاله رو ندیده

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلمه دیگه قرار نیست حقیقت مطلق باشه 

نه عزیزم همه فیلم طبق معادلات فیزیک بود یعنی واقعی 

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
2731
من يه بار با دقت ديدم، بار دوم كه خواستم بيشتر دقت كنم ، نشد🙁 قراره باز ببينم،ولي واقعا نگاهمو به ز ...

دقیقا منم اینجوریم 

ضربان قلبمو میبره بالا

اولین بارم هیچی ازش نفهمیدم😃

یعنی اونجاهاشم از نظر علمی درست بود که رفتن توی سیاره اومدن ۲۰ سال گذشته یود؟

بله درست بود

اون سیاره نزدیک سیاهچاله بود

هرچقدر به سیاهچاله نزدیک بشی زمان کندتر میشه 

2738
من يه بار با دقت ديدم، بار دوم كه خواستم بيشتر دقت كنم ، نشد🙁 قراره باز ببينم،ولي واقعا نگاهمو به ز ...

منم از اون قسمتای علمیش زیاد چیزی متوجه نشدم از فیزیک کلا بدم میاد

اخرش رفتن یه سیاره دیگه؟ سیارهه یجوری بود چرا 

فکرکنم باید دوسه بار دیگم ببینم تا بفهمم چیشد🙄

منم از اون قسمتای علمیش زیاد چیزی متوجه نشدم از فیزیک کلا بدم میاد اخرش رفتن یه سیاره دیگه؟ سیارهه ...

اولین بار که دیدی بعدش باید بری سراغ مفاهیم کلمات بعدش دوباره بیای نگاه کنی تا بفهمی ماجرا چیه

منم از اون قسمتای علمیش زیاد چیزی متوجه نشدم از فیزیک کلا بدم میاد اخرش رفتن یه سیاره دیگه؟ سیارهه ...

دقيقا بايد چند بار ديد، من به اين فكر ميكنم كه ما انسانها چقدر ناچيز و كوچيكيم، يه جورايي ميشه گفت اصلا وجود نداريم در برابر عظمت دنيا

اون توو فضا زمان بود.همزمان توو حال و گذشته سیر میکرد و باانداختن کتابا دخترشو متوجه حضورش میکرد

با حل اون معادله فهمید که پدرش کجاست

ولی اونجاش که از سیاه چاله بیرون اومد و نجات داده شد رو جوابی توو فیلم واسش نداشت که چطور نجات پیدا کرد.یعنی دغدغه اینه که بتونیم از سیاهچاله ها اطلاعات بگیریم ولی هنوز به اون علم نرسیدیم.اونجاش تخیلی بود.یعنی فعلا تخیلیه.ممکنه درآینده بشه به این امکان دست پیدا کرد

دقيقا بايد چند بار ديد، من به اين فكر ميكنم كه ما انسانها چقدر ناچيز و كوچيكيم، يه جورايي ميشه گفت ا ...

از یه طرف این فیلم باعث میشه ادم بره دنبال فیزیک و کلا نگاهش به زندگی عوض بشه 

از یه طرف وقتی میبینی چقد کوچیکی تو دنیا همه چی بی ارزش میشه واسه ادم

2706