2737
2734

دندونم قبلا عصب کشی شده بود ولی ته ریشه اش عفونت داشت دیروز رفتم دکتر دوباره کانالارو شستشو داد اصلا درد نداشت ولی شبش شروع به درد کرد(موقع کار بی حسی نزده بودا)  تاهمین الان درد شدید داره مخصوصا وقتی سرمو پایین میگیرن‌ شدیدتر میشه. آتتی بیوتیک داده دارم میخورم هنوز پانسمان رو دندونمه. طبیعیه بعد از یک روز و نیم این درد؟ ورم هم کرده

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قراره شنبه برم پرش کنه . خیلی دردش زیاده. من دیروز ظهر دندونپزشکی بودم ولی شب آنتی بیوتیکامو شروع کردم . دیر نبوده؟

2728
2738
خب دارم آتی بیوتیک میخورم یعنی عفونتی که ته ریشه بوده برطرف نشده؟

نه چون شسشتو داده دوباره،ورمم ک داره،اگه هنوز ورمش خوب نشده بود نذار کانالاشو پر کنه

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
نه خوبه،چرا از جلسه اول بهت نداده

جلسه اول؟ من قبلا اینو عصب کشی کرده بودم پیش خودش حدود ۲ سال پیش ولی عفونت داشت باز. دیروز خودش خواست درستش کنه. نمیدونم جلسه اول دیروز میشه ؟ یا اون ۲ سال پیش

جلسه اول؟ من قبلا اینو عصب کشی کرده بودم پیش خودش حدود ۲ سال پیش ولی عفونت داشت باز. دیروز خودش خواس ...

خب پس یا دندونت آپسه کرده یا عصب کشیش کامل نبوده مجبور شده دوباره دندونو باز کنه تخلیه کنه شستشو بده

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
خب پس یا دندونت آپسه کرده یا عصب کشیش کامل نبوده مجبور شده دوباره دندونو باز کنه تخلیه کنه شستشو بده

الان دردش طبیعیه؟ عفونت داره بنظرت؟

2706