2733
2734
عنوان

بارداری و ویار سخت 🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 51 پست
درست میشه انشالا من اول حاملگی 53کیلوبودم ولی آخرش شدم 80 مسمومیت حاملگی گرفتم به خاطر چاقی وورم سعی ...

اینجوری پیش برم خیلی وزنم کم میشه و دوسدارم لاغر بشم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون وسطا سعی میکنم میوه یا شیر و بیسکوییت و خرما و این چیزا بخورم اونم بافاصلا وگرنه حالم بد میشه

منم لبنیات و بخاطر سردیش دوسدارم کلا و میوه میخورم برای بچه ولی غذا خیلی خیلی کم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
من فقط میوه میتونم بخورم غذا خیلی کم

منم میوه و چیزای سرد دوسدارم الان که نه چون خلت گلوم اومده و گلوم عفونت داره اذیتم میکنه از همه چی بدم میاد

2728
منم از غذا بیزارم تهومم نباشه بازم نمیتونم بخورم 

منم همینطور 

ببین چی میتونی بخوری همونو بخور به زور سعی نکن چیزایی رو بخوری که بعدش حالت بدتر بشه

مثلا من چیزای خنک مثل میوه و شیر و بستنی و اینجور چیزا میتونم بخورم غذا هم در حد سوپ و عدسی و نون و پنیر و گاهی پلو عدس و اینجور چیزای سبک یعنی واقعا اینا رو هم میخورم که بچه طوریش نشه وگرنه به خودم بود همین هم نمیخوردم متنفرم

منم همینطور  ببین چی میتونی بخوری همونو بخور به زور سعی نکن چیزایی رو بخوری که بعدش حالت بدتر ...

منم اصلا احساس گشنگی نمیکنم و غذا میخورم انقد ادامس باید بجوم که بالا نیارم فک درددمیگیرم و از خوردن غذا بیزارم 

منم اصلا احساس گشنگی نمیکنم و غذا میخورم انقد ادامس باید بجوم که بالا نیارم فک درددمیگیرم و از خوردن ...

الانم سرماخوردم که بدتر نمیتونم چیزی بخورم

اطرافیان هم همش عذاب وجدان میدن بهم که بچت فلان میشه و بهمان میشه بدتر اعصاب آدمو خرد میکنن😅

2738
زیاد لاغربشی واسه نی نی خوب نیست چیزای مفیدبخور تا خوب رشد کنه بعدا وقت برای لاغری هست

بادوم میخورم با میوه ولی نمیتونم

الانم سرماخوردم که بدتر نمیتونم چیزی بخورم اطرافیان هم همش عذاب وجدان میدن بهم که بچت فلان میشه و ب ...

اره بخدا منم به شدت شرما خوردم تب دارم سردرد عفونت شدید گلو و گلودرد بی حال اصلا افتضاحم و تهوم دارم 

تاجایی که میتونی غذا بخور مخصوصا چیزای مقوی

غذا اصلا مگه بادوم. و میوه 

اشکال نداره خوب میشی باورت نمیشه من به برنامه آشپزی تی وی وبعضی وسایل خونم ویارداشتم

عه منم همینطوریم 

یکی از مبلای خونه هست نمیدونم چرا میشینم رو اون چیزی بخورم حالم بد میشه باید جامو عوض کنم😂

2706