2733
2734
عنوان

شوهرم وقتی قلیون میکشه منویادش میره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 82 پست
بگو انقدر بکش تا کِشِت در بره

ایول بابا جواباتون باحاله

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای لج کرده .من همه کار کردم نشد .فقط بیخیال شدم .هروقت میکشه سمتش نمیرم شب یکم اینور تر میخابم ...

مرسی فداتشم همین کاراتومنم انجام میدم

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
🤣😂🤣😂🤣دمت گرم حتمااا

این آخریا بهم گفت دیگ حساس نیستی؟ گفتم انقد بکش ک کشت دربره . والاضررشو خودت میبینی .دو روز دیگه بیفتی یه گوشه طلاقمو میگیرم میرم ب پات نمیشینم چون خودت ب خودت رحم نمیکنی

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2731
مرسی فداتشم همین کاراتومنم انجام میدم

واسه من ک جواب داده واقعا.یا مثلا وقتی میکشید الکی میرفتم تو فکر ب یه جا خیره میشدم جوری ک مثلا چقد بدبخت شدم تو این زندگی و اشک توچشام جمع میشد .بعد پامیشدم میرفتم .😂😂 مظلوم نمایی 

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2738
مخلص شما😁

فدا ت گلی خانوم  

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
واسه من ک جواب داده واقعا.یا مثلا وقتی میکشید الکی میرفتم تو فکر ب یه جا خیره میشدم جوری ک مثلا چقد ...

دمت گرم شیرزنی هستی واسه خودت😍😍😂😂

منم متنفرم☹مث خودت خیلیم سعی کردمنم قلیونی کنه ولی موفق نشد

ن بابا واس من ک میگه قلیون واسه زن خیلی بده و عمرا نمیذارع برم سمتش .

خودشونو گول میزنن فقط.انگار مردوزن فرق داره 

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
ن بابا واس من ک میگه قلیون واسه زن خیلی بده و عمرا نمیذارع برم سمتش . خودشونو گول میزنن فقط.انگار م ...

اهان بازم خوبه منعت میکنه ک ریهات خراب نشه شوهرمن زنه دومش قلیونشه گاهی فکرمیکنم هوومه

😂تو هم بشین برا خودت میوه پوست بکن بستنی بیار پفک چیپس ببین چجوری یادش میوفتی

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2706