2726

نظرتون چیه؟

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط همينو بگم كه خوشبختي تو ازدواج كاملا شانسيه.سنتي و دوستي و ملاك و معيار و پاكي و زرنگي و سياست هواست

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

من خودم دوست بودم و از ازدواجم راضیم ولی بستگی به دو طرف داره گاهی اوقات ازدواجهای با دوستی پر از شکه، گاهی اوقات ازدواجهای سنتی بدون علاقه است، بنظر من باید تو موقعیت سنجیده بشه کدوم خوبه

گر نگهدار من آنست که من میدانم.... 

ازدواج با دوست پسر در صورتی خوبه که قبل شما با صد نفر نبوده باشه چون تنوع طلب شده ممکنه بازم بعد ازدواج هوس بکنه

سنتی هم وقتی خوبه که چند ماه رفت و آمد بشه و مشاوره ازدواج بری و با عجله نباشه

2706