2737
2734

بیایید از قد و وزن و پری دخترامون بگیم....من خیلی حساسم یا شمام اینجورید.....

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

من خواهرم قدش ۱۵۰

وزنش فک کنم ۳۳

پری ام سینه درررد و می زائد در اورده 

متولد ۸۹

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من متولد ۸۷ قدش ۱۶۰ وزنشم ۶۰ 

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
من خواهرم قدش ۱۴۰  وزنش فک کنم ۳۳ پری ام سینه درررد و می زائد در اورده

دختر من ۱۴۷ وزنشم ۳۳...ماه پیش پری شد  ....می ترسم کوتاه بمونه...بخدا از فکرش پیر شدم پییییر

2738
دختر من ۱۴۷ وزنشم ۳۳...ماه پیش پری شد    ....می ترسم کوتاه بمونه...بخدا از فکرش پیر شدم پی ...

ن بابا چرته من تابستون سالی ک میرفتم سوم دبستان پری شدم . الان قدم ۱۷۷ موهامم بلند

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
ن بابا چرته من تابستون سالی ک میرفتم سوم دبستان پری شدم . الان قدم ۱۷۷ موهامم بلند

واقعا؟؟؟؟ بابا مامانتون قد بلند بودن؟؟؟؟ 

من که استرس دارم.10 سالشه.حدود یکسال وسه ماه زیر نظر دکتره.

اولین بار پارسال که 9 سالش بود علایمشو تو حموم دیدم بردمش دکتر بدون اینکه خودش متوجه بشه.

دکتر از مرغ وسوسیس کالباس وکاکائو وسویا پرهیزش داد وگفت فقط شبکه پویا رو ببینه نه سی دی وفلش.خوب بعد از چند ماه به طور معجزه اسا بر امدگی ها صاف شد ویکم مو ریزه داشت که ریخت وتموم شد ورفتیم دکتر گفت خوب شده ولی بعد دوباره ناپرهیزی وسی دی وکارتون علایم برگشته ولی دکتر میگه الان تو این سن اشکال نداره دیگه.

بعد از شروع علایم دو سال وقت داره.واین منو بهم ریخته.

دختر من ۱۴۷ وزنشم ۳۳...ماه پیش پری شد    ....می ترسم کوتاه بمونه...بخدا از فکرش پیر شدم پی ...

عزیزم اینم غصه داره مگه قد ارثیه اولا بعدشم حالا قد چه تاثیری میتونه در آینده انسان داشته باشه مهم فهم و درک و استعداد که ماشالا بچه های امروزی همشوون عاقل و باهوشن

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
2706