2733
2739
عنوان

وای خیلی خوشحالم

431 بازدید | 35 پست

من همیشه از رانندگی میترسیدم حتی جرات نداشتم به فرمون دست بزنم حتی اگه خاموش باشه ولی همیشه دوس داشتم یاد بگیرم 

امروز نامزدم یادم داد برا اولین بار خیلی خوب بود خیلی خوب یاد 

گرفتم انگار خواب میدیدم باورم نمیشد😍

خداروشکر عزیزم

👏🏻👏🏻👏🏻

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا؟ من خیلی میترسم خیلی 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2738

یادش بخیر نامزد منم یبار بهم یاد داد   

جدا شدیم البته 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

منم رانندگی خیلی دوست دارم 

ولی شوهرم همیشه میترسید 

تا اینکه خودمو به بی حیایی زدمو گفتم باید برام ماشین اتومات بخری .الان خیلی راحت ترم با اتومات .گرون هم نبود از این ۳۰تومنی ها ام وی ام ۱۱۰

2706