2410
2553

من تو سیکل میکرو هستم ماه پیش پانکچر شدم دیروز رفتم دکترم بهم گفت انتقالت میفته واسه بعد تعطیلات و احتمالا برج ۲ باشه بستگی داره کی پریود بشم ولی دقیقا تو ماه رمضونه اگه برم مشکلی نیس از لحاظ شرعی ؟

ماه رمضون کی هست؟میشه اولین روزشوبگی😘

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
یعنی الآن تخمک کشی کردن و اون موقع باید انتقال بدن؟

بله ماه پیش تخمک کشی شدم چون نزدیکه عیده و منم بخوام دارومصرف کنم روزای انتقالم میخوره به تعطیلات و نمیشه باید بعد عید انتقال بدن

سلام

یه خورده دقیق تر توضیح بدین که دقیقاچیکار قراره بکنین؟

من مسایل پزشکیشو نمیدونم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)