2737
2734
عنوان

بی بی چک🤔🤔

196 بازدید | 31 پست

بچه ها یکشنبه هفته قبل hcg زدم... ازدوشنبه اقدام داشتم. الان بیبی چک زدم منفی بود؟ مگه نباید تادوهفته مثبت باشه؟ زود گرفتم یا واقعا حامله نیستم. ای بابا چقد امیدداشتما😭😭😭

سلام عزیزم زود زدی صیر کن از موعدت بگذره بعدش بی بی چک بزن....

منم ماه قبل همش بی بی چک میزدم ولی این ماه به خودم قول دادم تا بعد از گذشت موعدم بی بی نزنم...

ان شالله که بی بی چک مثبت تو ببینیم

یافاطمه زهرا...میخام روز زن کادومو از خودت بگیرم.....بی بی چک+ میخام مادر مهربوووووون😘😘😘یه نی نی پسر سالم وصالح باردار بشم ان شالله😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم زود زدی صیر کن از موعدت بگذره بعدش بی بی چک بزن.... منم ماه قبل همش بی بی چک میزدم ولی ا ...

واقعاامیدوارشدم😃😃😃انشاالله عزیزم. حوصله دوا درمون ندارم😢😢

2738

تا 14 روز بعد امپول باید صبر کنی واسه بعضیا اثر امپول زود میره دیگه بیبی چک مثبت کاذب نمیکنه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
انشاالله هردومون باردارشیم این ماه😃😃😃

الهی امین

یافاطمه زهرا...میخام روز زن کادومو از خودت بگیرم.....بی بی چک+ میخام مادر مهربوووووون😘😘😘یه نی نی پسر سالم وصالح باردار بشم ان شالله😊😊😊
چی شده عزیزم؟ بلابه دور باشه الهی

خونریزی دارم ازدیروز امپول وشیاف استفاده کردم خون نیومد دیگ تبدیل شد ل لک قهوه ای ولی الان باز خون اومد حالم خیلی بده

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
خونریزی دارم ازدیروز امپول وشیاف استفاده کردم خون نیومد دیگ تبدیل شد ل لک قهوه ای ولی الان باز خون ا ...

چندماهته؟انشاالله که چیزی نیس گلم... هرچی خدابخاد همون میشه بسپارش بخودت و آروم باش. خیلیا خونریزی داشتن. تو یه سری حاملگیا طبیعیه

2706