2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی سونو ک رفت دکتر  گفت گل کاشتی دوقلویه

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

تا ۷ هفتگی که رفتم سونو قلب متوحه شدم دو قلو هست 

بتام هم بالا بود 

ولی بتای بالا  اینجور نیست که حتما دوقلو بشه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من یه ماهمه ولی ضعف شدید دارم دل درد دارم نمیدونم😥😥😠

دوقلوداری ؟

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

منم آرزومه دوقلو باردار شم😍😍😍😍 خدایااا منو به آرزوم برسون😍😍😍😍😍

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

من دوقلو باردار بودم نمیدونستم قبل عید ۹۷ تموم خونه تکونی خونمون رو انجام دادم ،۷ عید آزمایش دادم ک باردارم هشت هفته فهمیدم دوقلون و قلبشون تشکیل شده ولی خییییییلی حالم خوب بود اصلا تا هفت هشت ماهگی باور میکنید شکم نداشتم 

2706