2733
2734
عنوان

نرم کننده مو خریدم+ عکس

198 بازدید | 21 پست

دوستان من موهائ فر و خشکئ دارم

و اکثر اوقات موخوره میزنه  

درحالی که خیلی به موهام رسیدگی میکنم

حالا رفتم چنتا نرم کننده خریدم بلکه مشکل موهام حل شه  

کسانی که تجربه ای دارند یا هرچیزئ لطفآ در اختیار منم قرار بدید،ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براموخره چی خوبه؟میشه منم راهنمایی کنین

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2731
2738
حتی اگر نزنی ریشه مو  باز ریزش میگیره؟ دیگه خریدم    

ببین من اون نرم کننده هایی که مثل شامپو تو حموم استفاده میشن رو میگم. که احتیاج به آبکشی دارن. اونا برامن ریزش مو آورد. فقط هم به ساقه هاش میزدم. 

حالا امتحان کن، بعد دو سه بار متوجه میشی که برا تو هم ریزش میاره یا نه. مال من که همون بعد آبکشی، تارهای موهام میومد تو دستم

خیلی 
ببین من اون نرم کننده هایی که مثل شامپو تو حموم استفاده میشن رو میگم. که احتیاج به آبکشی دارن. اونا ...

آهاااا آره آفرین منم اونارو دوسنداره

استفاده کردم مُشت مُشت موهام ریخت داخل حمام

ولی این شامپوی نرم کنندست 

اینا خوبه

موهات فره؟

آهاااا آره آفرین منم اونارو دوسنداره استفاده کردم مُشت مُشت موهام ریخت داخل حمام ولی این شامپوی نر ...

نه موهام فر نیس ولی خشک ان. الان شامپوی syossگرفتم، قهوه ای رنگ. خیلی خوبه. ولی این مارک هایی که تو میگی رو استفاده نکردم

خیلی 
2706