2726
عنوان

با مادر شوهرم برم هئیت یا نه؟

163 بازدید | 14 پست

دوستان من کاربری قبلیمو پاک کردم اونجا آزار و اذیتای مادر و خواهر شوهرم و جاریمو توضیح داده بودم..من و همسرم هربار میخوایم بریم هئیت آویزون میشه من باهاش راحت نیستم اصلا حوصلشو ندارم امشب میخواستیم بریم اومده میگه من و بچه ها هم میایم خودش ماشین داره میتونه بره..بنظرتون من تنهایی با شوهرم برم و نبرمش یعنی بپیچونمش گناهه؟؟یا بشینم تو خونه عزاداری کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو اونجا به یه بهونه جاتو جدا کن ازش راحت بشین

الان یه عده بیشعور باز میان فحاشی میکنن

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
خودت برو اونم ببرم چه عیبی داره رفتی التماس دعا

آخه اتفاقایی بینمون افتاده که من اصلا باهاش راحت نیستم اگه نبرمش عداب وجدان دارم اگرم ببرمش خودم تو هئیت باید عذابشو بکشم

اره عزیزم ببرش میری هیئت ازاخلاق خانم فاطمه زهرایادبگیری ببرش خوبه مجردبودی مادرشوهرنداشتی من مادرشو ...

مادر شوهر خوب خدا قسمت کنه نع یکی مثله ماله من بگم چیکارا کرده خودت میگی حتی باهاش چایی هم نخور

چجوری بهش بفهمونم

کافیه لا ب لای صحبتاتون بگی! از هر موقعیتی استفاده کن مثلا با دوستت هماهنگ کن جلو مادرشوهرت ز بزنه و بهت اصرار کنه باهاش بری مراسمی، تو ام بگو نه من دوست دارم تنهایی برم اینجوری حس میکنم بهتره و از اینا

2706