2726

یا حضرت فااااطمه بمیرم برات که تو دلیتم از دست دادی بمیرم برات.من که بریدم خودت کمکم کن

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مخفی بودن قبر حضرت نشانه یک اعتراض تاریخی ایشون هستش......

یا امام زمان!!!!!!

با ظهورتون پرده از این راز بزرگ عالم هستی بردارید.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2728
       ان شااله دله شمام آروم بگیره...

ممنون عزیزم.التماس دعا دارم برای تو راهیم الان با گریه از دکتر اومدم...یعنی میشه حاجتمو از حضرت فاطمه بگیرم...

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
ممنون عزیزم.التماس دعا دارم برای تو راهیم الان با گریه از دکتر اومدم...یعنی میشه حاجتمو از حضرت فاطم ...

خدا وقتی کسی رو روونه این دنیا کنه خودش بدرقه کنان تا لحظه بازگشت حواسش هست شما تا میتونی هم هر چیزی که لازمه رو رعایت کن با مشورته دکترت و هم معنویته مادرونت رو بیشتر کن . 

خدا وقتی کسی رو روونه این دنیا کنه خودش بدرقه کنان تا لحظه بازگشت حواسش هست شما تا میتونی هم هر چیزی ...

نمیدونم کجای کارم اشتباهه که خدا جوابمو نمیده 8 ماهه کارم شده دعا و دعا و دعا...

2706