2737
2734

منم دقیقا امروز یک هفته از اقدامم گذشته بی‌بی چک گذاشتم منفی بود

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم دقیقا امروز یک هفته از اقدامم گذشته بی‌بی چک گذاشتم منفی بود

عزیییزم به سلامتی شمام دوست داری زودتر متوجه بشی نه؟؟منم دیروز بیبی چک زدم منفی بود ولی تو اینترنت نوشته از روز ۷به بعد با آزمایش خون مشخص میشه 

عزیییزم به سلامتی شمام دوست داری زودتر متوجه بشی نه؟؟منم دیروز بیبی چک زدم منفی بود ولی تو اینترنت ن ...

مرسی عزیزم آره خیلییی کنجکاوم علائم خاصیم ندارم 😢 آزمایش حتی اگه مثبتم باشه الان بریم میگه مشکوک ولی بی‌بی چک فک کردم شاااید یه هاله خیلی محو بندازه. چراغ قوه م انداختم ندیدم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

من خودم دوبار ازم منفی شد با اینکه ۹ روز عقب انداخته بودم باز یه هفته صبر کردم مثبت شد

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
مرسی عزیزم آره خیلییی کنجکاوم علائم خاصیم ندارم 😢 آزمایش حتی اگه مثبتم باشه الان بریم میگه مشکوک ول ...

به خدا کارای منو کردی😂😂😂

خییییلی دوس دارم زودتر بفهمم کسی بوده که زود آزمایش خون داده باشه مثبت شده باشه؟؟؟

به خدا کارای منو کردی😂😂😂 خییییلی دوس دارم زودتر بفهمم کسی بوده که زود آزمایش خون داده باشه مثبت ...

من تو بارداری قبلیم 3 روز قبل موعد دادم گفت مشکوک. ولی سقط شد😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706