2737
2734
عنوان

شوهرم من میگه خودت به دختره زنگ بزن. باسیاستابگین چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 109 پست

هر چى ميكشيم از ولنگارى جديد دختراست مردام خب جوگير و احمق فكر ميكنن عاشق چشم و ابروشون شدن و هنوز از رده خارج نشدن، نميدونن دخترى كه وارد حريم يه ادم متأهل ميشه يه سودى براش داره يا مالى يا قدرتى وگرنه اين همه پسر جوون ول مث خودشون ريخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چطور بعضیا میگن بروش نیار وفلان

چرا باید به روش نیاری

اتفاقا بروش بیار و تا چیزای بدتری ندیدی جلوشو بگیر....یعنی چی گوشیم قفله از این ببعد...الان این توجیه بود؟!

من باشم کوتاه نمیام تا حلش نکنم

2728

قسم مرگ بچموخورد گفت من خیانت نکردم فقط الان بهش گیربدم کارموانجام نمیده رییس بفهمه اذیتم میکنه چرااشتباه کردم 

گفت این شمارش اینم محل کارش خودت زنگ بزن بگو شوهرم خبرنداره دارم زنگ میزنم بگو حدودخودشونگه داره

گوشیمم دیگه قفل نداره

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
سر هیچ و پوچ نجنگین...مهربون باش محبت کن بگذره به روش نیار تا خجالت زده بشه ...زندگیتو الکی خراب نکن

شما از اونايى هستى كه خودتو اونقد به اون راه ميزنى تا اخرش دست يكيو بگيرن بيارن خونت بگن سلام هووى جديدت

ساده نباش

2738
مردی که به زنی جز زنش بگه عزیزم بظرت خجالتم میکشه

نه شوهرم فقط عکس نوشته داده بود زنیکه باعزیزم جواب میداد

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
قسم مرگ بچموخورد گفت من خیانت نکردم فقط الان بهش گیربدم کارموانجام نمیده رییس بفهمه اذیتم میکنه چراا ...

ایول همینه خالا شمارشو بگیر و خشتکشو بکش رو سرش رنیکه نفهم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
نه شوهرم فقط عکس نوشته داده بود زنیکه باعزیزم جواب میداد

اهان

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

من تو تاپیک قبلی به یه خانومی گفتم گیرنده به شوهرت بیخیالی طی کن.ولی به شما میگم که خوب کردی برخوردت درست بود.اصلا نزار قفل کنه گوشیو جدی برخورد کن تاکلا قضیه تموم شه.

درضمن حرف شوهرتم باورنکردم

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

کاری خوبی کردی اینا رو بش گفتی،فقط محکم باش،قاطع و با عقل جلو برو و گریه زاری راه ننداز که فکر میکنه ضعیفی.

اینی هم که گفته کارش پیشش گیره رو الکی گفته،دیده تو محکم جلوش واستادی خواسته رو کارش سرپوش مثلا منطقی  بذاره.کم نیار

یه صلوات برای حل مشکلم میفرستی
2706