2726

بچها مامان من میگه سر دخترا نبض داشته زیر شکمش ولی من ندارم.

عاشق ترشیجاتم.

شیرینی حالمو بد میکنه.

هیچ نمونه گوشتی دوست ندارم

پوستم سفید و صافه

هفته ۱۱ام و تغیر وزنی نداشتم

میگن نبض دست چپ بزنه دختره مال من چپ تند تر میزنه البته خواهرم گرفت گفت چپت بیشتره

ادرارمم گاهی شفافه گاهی کدر

یک هفته قبل موعدم بتام منفی بود موعدم ۲۰۰ شد

یکی از دوستام یک هفته قبل موعدش مثبت شدو پسر داره

یعنی مال من دختره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ ربطی نداره

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2728
واقعا؟ولی من پسر دوس داشتم

😐

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

منم حس میکنم دختره با توجه ب اینکه ترشیجات دوس داری 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
واقعا؟ولی من پسر دوس داشتم

حالا انگار سونو بهش گفته دختره

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
از روی چه علایمی میگی

از روی اینکه علائم هرکس برای خودسه

ترشبجات ک دخترعمم میخورد بچش پسر بود ولی مامانم سر دخترا ترشی میخورد

علائمت بیشتر باید شبیه مامانو اجیت باشه

منم علائم مثه مامانم بود

نمیدونم بخدا ولی انگار علایمم به دختر میخوره

ان شالله هر چی دوس داری همون باشه 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

اینا همش چرتو پرت

از رو اینا یه هفته به من میگفتن دختره هفته بعدش پسر

ولی یه راهی بود تونت 

مال بو علی سینا

مدال می گرفتیم رو شکم

اون واسه من درست گفت دیگه نمیدونم اون روش در چه حدی درسته خیلی برات مهمه برو این روشو امتحان کن

2706