2733
2734
عنوان

ی عکس آوردم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 47 پست

عجب دوره زمونه ای شده ها...

از ماهی دیگه انتظار نداشتم که ...... باشه😆😆😆😆

یافاطمه زهرا...میخام روز زن کادومو از خودت بگیرم.....بی بی چک+ میخام مادر مهربوووووون😘😘😘یه نی نی پسر سالم وصالح باردار بشم ان شالله😊😊😊

استارتر نوش جونتون...

ان شالله سایه مادرت همیشه بالای سرت باشه😘😘😘

یافاطمه زهرا...میخام روز زن کادومو از خودت بگیرم.....بی بی چک+ میخام مادر مهربوووووون😘😘😘یه نی نی پسر سالم وصالح باردار بشم ان شالله😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب دوره زمونه ای شده ها... از ماهی دیگه انتظار نداشتم که ...... باشه😆😆😆😆

چراماهی مگه ...نداره😁😁😁😁😁

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2728
چراماهی مگه ...نداره😁😁😁😁😁

چرا دارن، ولی فکر کردم اونا ازش استفاده نمیکنن😅😅😅😅

چرا دارن، ولی فکر کردم اونا ازش استفاده نمیکنن😅😅😅😅

اره منم همین فکرومی کردم ولی اسی روشنمون کرد😂😂😂😂

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2738
اره منم همین فکرومی کردم ولی اسی روشنمون کرد😂😂😂😂

خدا خیرش بده،از نگرانی در اومدیم...یه چیزه جدید یاد گرفتیم

استارتر نوش جونتون... ان شالله سایه مادرت همیشه بالای سرت باشه😘😘😘

مادربزرگمه قربونت برم مرسی عزیزم 😍😘

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

خدا سایشو حفظ کنه اسی الهی هزار ساله بشه.کاشکی منم از این صحنه ها تو زندگیم داشتم قدر این لحظه هارو خیلی خیلی بدون.از طرف من ی ماچ گنده بکار

مهربان هستم کاربر سابق سایتم.دو بار تعلیق شدم بخاطر ی سری آدم مزخرف.خدا ازتون نگذره🤣
2706