2733
2734
عنوان

خوش سلیقه ها تو دکوراسیون یه لحظه بیایین لطفا+عکس پست اول😊

| مشاهده متن کامل بحث + 9833 بازدید | 164 پست
ندارم بعدم اون گلدونا رو شوهرم گرفته ناراحت میشه کلا از تو خونه جمعشون کنم😅🤦‍♀️جای دیگه ایی ام ن ...

شوهرت درست گفته👍واینکه گلدونها رو ورندارجاشون خوبه

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

عزیزم طراحی دکوراسیون انجام میدم، حتی الامکان سه تا جفت هم باشن روی میز ناهارخوری یا ویط مبلی چیزی، روی اوپن هم کاملا خلوت فقط یه گلدون کافیه یا یه ظرف میوه 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارم بعدم اون گلدونا رو شوهرم گرفته ناراحت میشه کلا از تو خونه جمعشون کنم😅🤦‍♀️جای دیگه ایی ام ن ...

گلدونیا رو بزار روی تاقچه کوچولویی جفت کتابی بغل آیینه دستشویی چیزی

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2728
2738
ا من ۱۹سالمه متولد۸۰؟؟

واقعا پس بگو چرا سلایقمون مثه همه😅

آره

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
چه رنگی بود از اول 

هیچ رنگی😅

بطری ساندیس و اینا بود   رنگش کردم

البته اون عکس ک نتیه من هنو کاملش نکردم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

خوشگله

مبارک باشه

گفتی همسرت خودش درست کرده؟

هیچی ب ذهنم نرسید😅🤦‍♀️🤦‍♀️🙈🙈

استتار کردن گازت تو حلق امریکا

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
من میخام بخرم  اگه  کثیف شد میکشمتا🤣🤣  چند خریدی

خخخ دگ بستگی ب کسایی داره ک میان کفش میزارن تو😝😝😝

والا عید گرفتیم یادم نیست ببخشید

یادمم باشه الان قیمتا خیلی تغییر کرده

اره😂😂😂میزمو ببین عزیزم قشنگه یان بعد ایده بده..چی بذارم روش .اون انتنشو برمیدارم از گوشه

از همین بطریا درست کن بزار  جاشم زیاده برا تو

هیچ رنگی😅 بطری ساندیس و اینا بود   رنگش کردم البته اون عکس ک نتیه من هنو کاملش نکردم

اون صورتیا رو میگمااا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706