2737
2739

من دارم سهام عدالت😍

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم تو بورسه فقط میدونم باید اطلاعاتت خیلی کامل باشه برای خرید سهام وگرنه ضرر میکنی

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731

باید بری کد انلاین بگیری...بعد معامله کنی...کلا عرضه اولیه ها سود میتونی کنی ازشون...ینی روزانه بخری و دیدی قیمت رفت بالا بفروشی...سهام کلا ریسکه....ولی بعضی سهاما سود دهی دارن ولی باید منتظر بمونی و صبر کنی..

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍
2738

اول برو توی سایت سجام ثبت نام کن و کد بورسی بگیر. بعد از اینکه بهت کد داد، میری احراز هویت و بعدش راحت میتونی خودت معامله کنی. پولتو خورد کن و چند تا سهم مختلف بگیر که خدای نکرده اگر یکیش ضرر کرد، لااقل یکی دیگش سود کرده باشه. و اینکه بهترین کار اینه که عرضه اولیه بگیری، چون احتمال ضررش خیلی کمه. 

این اطلاعاتو خودم تازه به دست آوردم و میخوام شروع کنم. بیشتر بلد نیستم 🙃

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

میتونی کلاساشو بری تا اطلاعاتت زیاد شه...یا با کسی که چندساااله توو بورسه مشورت کنی و راهنماییت کنه...من سهام غگل رو کسی بهم پیشنهاد کرد..خریدم...و فعلا که افزایش داشته...خدا کنه ضرر نکنم فقط

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍
خب بالاخره باید از یه جا شروع کرد بجز کلاس از کجا باید یاد بگیرم

عزیزم کلاس کسی میره که بخاد خودش تحلیل تکنیکال انجام بده.منطورمو بدبرداشت کردین.گفتم فعلا که راه نیوفتادین پولتونو به بادندین قصد جسارت نداشتم.میتونین ازچنل و پیجای مختلف اصطلاحات اولیه رو یادبگیرین.بهتون پیشنهادمیکنم تاقبل اینکه راه بیوفتین فقط عرضه اولیه خریداری کنین.مثلا امروز یه عرضه اومد.۳تای دیگم تااخربهمن قراره بیاد.