2703
2553

سلام میخوام بدونم چقدر هزینه آزمایشات و نگهداری از خون بند ناف در سال 98چقدر میشه و لطفا کسی که این اینکارو کرده برام توضیع بده چون تصمیم گرفتم ببینم چقدر میشه برم ثبت نام کنم 

یکی تو همین سایت میگفت ۴ میلیون شده هزینش 

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
در همین سال 

آره چن روز پیش بیمارستان حافظ شیراز بودم ی خانومی دخترش سرطان خون داشت بعد گذاشته بود ک حامله بشه از بند ناف بچه دومش بگیرن بدن ب بچه اول بعد داخل حرفای اون خانومه با پرستار فهمیدم

یعنی به غیر اون چهار تومن ماهانه ام باید پول بدیم؟ اگه واقعا انقدر که میگن خوبه چرا رایگانش نمیکنن ک ...

فقط تو ایران هزینه داره وگرنه خارج از کشور خون همه بند نافها رو جم میکنن برای  برای بیماریهای صعب العلاج