2726
عنوان

چرا اینجوری شدم؟

271 بازدید | 20 پست

بشدت اعصابم ضعیف شده طوری که برای چیزای مسخره بیخود داد میزنم و از کنترل خارج میشم اصلا دست خودم نیس همونجا هم از عصبانیت سردرد میشم خیلی هم تازگیا خاب چرت و پرت میبینم شاید مسخره باشه ولی خیلی دارم اذیت میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شاید به نظرت مسخره بیاد اما منم یه دوره ای همین بودم هرآزمایش و هر کاری بگی کردم اما همه چی خوب و منظم بود رفتم طب سنتی بهم گفت غلبه سودا داری و باید تحت درمان باشی. یه مدت رفتم خیلی بهتر شدم . من تو اون مدت خیلی گریه ای و بغض آلو بودم و به همه هم شک داشتم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
شاید بدنت ضعیف شده اخه خیلی رو اعصاب تاثیر داره

از بچگی گاها یه حس درد نزدیک قلبم گاهی حس میکردم بردن منو دکتر گفته بدنش ضعیفه چیز خاصی نیس مث اینکه درحال نفس کشیدن یهو حس کنی نفست توی یه جای تنگ گیر کرده😐

به همه شک دارم و بشدت بدبینم

برو طب سنتی و مزاج شناسی انجام بده. در ضمن الکی هم گرمی جات نخور سودا می تونه از موادگرم و خشک هم ایجاد بشه. پس قبل از خوردن گرمی جات حتما مشورت کن. آب عسل و عسل خیلی خوبه و شفا بخشه. عناب هم خوبه.  به چایی ات زنجبیل و بهارنارنج اضافه کن . عرق بهار نارنج هم بخور به من شربت مصفای خون هم داده بود. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706