2733
2734

اون موقع چی میگید هم بی احترامی نکرده باشید هم بهش بفهمونید کارش زشته؟

خواستگار من شرایطش فوق العادس خیلی فوق العاده و اما نمیدونم چرا انقد روی کار تاکید داره میدونم بخاطر پولش نمیگه اما نمیدونم چرا اصرار داره کار پیدا کنم با اینکه میدونه دانشجو ام و برام عجیبه این رفتارش

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ردش میکنم😐بدم میاد بهم کسی دستور بده اونم هنوز نیومده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

غیر منطقیه اصرارش 

خوبه ک زن مستقل باشه ولی این اصرارش یجوریه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706