2410
2553
عنوان

جو سایت بسیار بسیار مزخرف شده

145 بازدید | 6 پست

قبلا بیشتر مضمون مرتبط با سایت رو داشت مشکلات فرزندان مادران باردار و همه سعی میکردم تجربیاتشون رو در اختیار هم بذارن الان بیشترین تاپیک هایی که بازدید کننده داره فقط تاپیک های عکسبازیه و یا من خوشگل ترم یا فلانی یا این خوشگله یا عکس شوهراتون رو بذارین 

هیج کس هم نظارت نمیکنه فقط کافیه یه تاپیک حتی اقتصادی فلسفی دینی اعتقادی بذاریم که سریع تعطیل بشه  

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

بله متاسفانه خیلی افتضاح شده

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2456

متاسفانه این نشان دهنده دغدغه های سطحی جامعه ماست

بایدم با همچین متفکرانی همچین جامعه ای داشته باشیم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
متاسفانه این نشان دهنده دغدغه های سطحی جامعه ماست بایدم با همچین متفکرانی همچین جامعه ای داشته باشی ...

دقیقا همینا هم‌مسیر جامعه رو تعیین میکنن بدبختانه

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل