2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نوش جونت😍😍😋😋😋😋

عذاب وجدان دارم میترسم ضرر داشته باشه.خودم خیلی لاغرم الانم لاغرم.تو مواقع غیر بارداری هررررررچی بخورم چاق نمیشم.هرکاری میکنم یه کیلو اضاف کنم نمیشه.الان چون باردارم از خوردن خامه میترسم نمیدونم چکنم

2738
وای قندتو کنترل میکنی؟ واقعا زیاده ها

تازه یکشنبه ازمایش قند بارداری دادم همونکه تو سه ساعت مختلف پشت هم خون میدز یه پودری  هم میخوری هنو جوابش نگرفتم.البته قبل ازمایشه خیلی کمتر میخوردم الان خیلی دیگه زیاد شده

عذاب وجدان دارم میترسم ضرر داشته باشه.خودم خیلی لاغرم الانم لاغرم.تو مواقع غیر بارداری هررررررچی بخو ...

قندتو حتما چک کن،همیشه که نمیخوری الان که بارداری دلت میخواد خب

دخترخالم نصف شب بیدار میشد کیک میخورد هی گفتم نکن قند میگیری حرف گوش نکرد ماههای اخر صبح و شب انسولی ...

وای ترسیدم.اخه خیلی دلم میکشه خامه از خوردنش لذت میبرم نمیتونم خودمو کنترل کنم در مقابلش خدا کنه من قند نگیرم واییییی

وای دلم نون خامه ای خواست 

بیشتر از اون هندونه میخوام نیست هرحا میگردیم 😢🤤

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706