2733
2734
عنوان

عمه بد دهن

936 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها من دو تا عمه دارم یه عمو  وقتی مادربزرگم زمین گیر بود  مدت ده سال حدودا پدر و مادر من ازش نگهداری میکردن از دسشویی و غذا و تمیز کردن خونش الان که مادر بزرگم چند ماهی فوت کرده مادرم زنگ زذه حال عممو بپرسه عمم هر چی تونسته به مامانم گفته که چرا دنبال فروش خونه و زمین مادربزرگ نمیرین اخه اونا یه شهر دیگن ما یع شهر دیگه هستیم و زمین و خونه تو شهر ماست ما راضی نیستیم در ضمن مادر و پدرم طبقه پایین خونه مادر بزرکم زندگی میکنن و عمم گفته نمازتون باطله و به بنگاه سپردیم امامشتری نداشته واقعا از عمم ناراحتم اوج بی شعوری بود اینم بگم تمام خرج کفن و دفن و شام و نهار پدرم داده اما کورن نمیبینن

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

محلشون ندین 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
محلشون ندین 

واقعا حرفاش رو اعصاب مامانم هیچی نگفته اما دلش شکسته این همه خدمت مادر بزرگمو کرده این همه خرج فوتش کردن الان چون مشتری نبوده خونه رو بخره باید این حرفا رو تحمل کنه عمم خیلی زبونش تند و بد 

2738
خب بفروشید سهمشونو بدید 

مشتری نیومده خونه بزرگه یکمم قیمتش بالاس مشتری خاص داره در ضمن قدیمیه هر کی بخره باید بکوبه بسازه  الانم اوضاع مملکت یه جوریه کسی ریسک نمیکنه

کاری به نگهداری از مادربزرگتون ندارم. ولی پدرتون هزینه کفن و دفن رو با خواهرا و برادرا بشینین حساب ک ...

بابام مظلومه اونام همون روز که مادر بزرگم فوت کرده جلو جلو گفتن ما نداریم

واقعا حرفاش رو اعصاب مامانم هیچی نگفته اما دلش شکسته این همه خدمت مادر بزرگمو کرده این همه خرج فوتش ...

خودت به عمت بگو حد خودش رعایت کنه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
کاری به نگهداری از مادربزرگتون ندارم. ولی پدرتون هزینه کفن و دفن رو با خواهرا و برادرا بشینین حساب ک ...

کیه که بده متاسفانه...کسایی ک منتظر مرگ عزیزشونن..😔

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
اصل مطلب اینه حق دارن دنبال فروش باشن.

بله حق دارن خب خودشون چند روز بیان شهر ما بیفتن دنبالش ما چند جا سپردیم چکار کنیم دیگه

2706