2737
2734
عنوان

خريد ارزون از تركيه

201 بازدید | 25 پست

سلام دوستان خواهشا اگه اطلاعاتي دارين راهنماييم كنيد.ماه عسل ميخوايم بريم تركيه تقريبا اوايل اسفند احتمالا دوم بريم ،فصل آف هست يا نه؟و اينكه اگه كسي رفته بهم بگه كدوم مركز خريداش ارزونه چون نميتونيم همه رو بگرديم و ببينيم كدوم بهتره،ميگن اوليويوم خوبه....لطفا شماهايي كه رفتين و ميشناسين توضيح بدين 

پيشاپيش از همتون تشكر ميكنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
كاله سنتر خوبه اولويوم خوبه  يه تور گردش و خريد دارين رو بليط و هتلتون خودشون ميبرنت همين پاس ...

نميخوايم با تور بريم چون الان همسرم پرسيد هزينه ها خبلي بالاس با تور نظراتم كه خوندم اينجا خيليا كفتن بدون تور بهتره

کدوم شهر میخوای بری ؟  وان ارزون تره  اما در کل فروشگاه های زنجیره ای همه جا همه شهر یه ...

نظرمون رو استانبوله ولي اگه بدونم فلان شهر قيمتاش خيلي تفاوت تره با مركز خوب اونجا ميريم

من واقعا واسه خربد ميخوام برم😀😀😀

اصن مهم نيست جايي رو ببينم فقطططططططططططططط خريد😀😀😀

ترکیه انگلیسی ح بزنیم متوجه میشن ؟؟؟ 

چجوری ارتباط برقرار میکنید باهاشون 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
سوغاتي هم بايد بيارم  خيليا انتظار دارن از افراد نزديك مجبورم  ميخوام جوري باشه كه خيلي ...

ماه عسل و سوغاتی؟

برای هیشکی چیزی نیار خوش باش

منم انشاالله اسفند میرم ماه عسل ترکیه و یونان

😁
2738
ماه عسل و سوغاتی؟ برای هیشکی چیزی نیار خوش باش منم انشاالله اسفند میرم ماه عسل ترکیه و یونان

اخه دلم نمياد عاشق ني ني هاي برادرمم 

از الان هي ميكن عمه كي ميري

مامان و بابامم همينطور 

دوس دازم حتما براشون خريد كنم

نميخوايم با تور بريم چون الان همسرم پرسيد هزينه ها خبلي بالاس با تور نظراتم كه خوندم اينجا خيليا كفت ...

اگه برای خرید میری هتل ات رو جایی انتخاب کن که به مراکز خرید نزدیک باشه

من خرید نمیکنم

تهس یه سر برم ال سی وای کیکی

محله فاتح و سلطان احمد هتل گرفتم

😁
ماه عسل و سوغاتی؟ برای هیشکی چیزی نیار خوش باش منم انشاالله اسفند میرم ماه عسل ترکیه و یونان

يونان هزينش چقده رفت و برگشت؟؟؟يونان هم خيلي دوس داشتم ولي هزينه ش گمان كنم بالاس

2706